Aktualności

Karnety na sezon 2024/25

22
07 / 06 / 2024

Dla Ciebie, dla Twoich bliskich i #DlaŁKSu. Trwa sprzedaż karnetów na cały sezon. Online i stacjonarnie. Jest atrakcyjnie!

Hej Łódź, hej ŁKS! Trwa sprzedaż online na bilety.lkslodz.pl (i stacjonarna w U2 ŁKS Store) karnetów na cały sezon 2024/25.

I tak naprawdę musicie wiedzieć trzy rzeczy:

 • kontynuujesz karnet? Masz 17 meczów w cenie 10!
 • pierwszy raz kupujesz karnet? Dostaniesz 17 meczów w cenie 12!
 • jeśli przedłużasz karnet i namówisz nową osobę do zakupu karnetu, to otrzymasz ekstra rabat – aż 50%! To aż 17 meczów w cenie 5!

Najważniejsze zasady promocji -50%:

 1. Zakup musi się odbyć w ramach jednej transakcji (odnawiający musi kupić jednocześnie karnet nowemu karnetowiczowi).
 2. W koszyku musi znajdować się minimum 1 karnet „odnowienie” + 1 nowy karnet.
 3. Jeden nowy karnet ma możliwość redukcji ceny jednego karnetu odnowienia. Jeżeli w koszyku są np. dwa karnety odnawiane i jeden nowy, kibic sam decyduje, dla którego karnetu z odnowieniem chce naliczyć zniżkę.

To nie wszystko! Karnetowicze (na cały sezon 2024/25) mogą liczyć także na inne korzyści z tytułu posiadania karnetu:

 • od startu sezonu – rabat 10% na każdy zakup w U2 ŁKS Store (zniżka nalicza się od regularnej ceny każdego produktu)
 • niższa cena biletu na domowy mecz Pucharu Polski (w przypadku jego rozgrywania)
 • karnetowicz w przypadku nieobecności będzie mógł dwa razy w rundzie przepisać swój bilet na inną osobę
 • gwarancja miejsca na stadionie Króla na wszystkich domowych meczach ŁKS-u w lidze w sezonie 2024/25

Karnety dostępne też w U2 ŁKS Store

 • Poniedziałek – piątek | godz. 11.00 – 19.00
 • Sobota  godz. 11.00 – 15.00

Płatność kartą lub gotówką.


Cennik karnetów – sezon 2024/25


BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Sektor rodzinny (sektor F6)

Zachęcamy do zakupu karnetów rodzinnych na dedykowany najmłodszym sektor rodzinny (F6). Ta część stadionu zostanie zaadaptowana specjalnie z myślą o najmłodszych grupach kibiców. W dużej części będzie on przeznaczony dla zawodników ŁKS Schools oraz Akademii ŁKS. Pamiętajcie, że przedłużenie oraz zakup nowych karnetów na sektor rodzinny (F6) możliwe jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

 • opiekun + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)
 • dwoje opiekunów + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)

Informacja dot. sektora B4

Ta trudna decyzja dot. utrzymania zamknięcia sektora B1 oraz zamknięcia sektora B4 została podjęta z myślą o poczynieniu oszczędności związanych z organizacją dnia meczowego. W związku z tym w sposób szczególny przepraszamy kibiców, którzy zajmowali dotąd miejsce na sektorze B4, jednocześnie zachęcając ich do zakupu karnetów na pobliskim sektorze B3 lub wybrania innego miejsca.


Karnet na raty!

Istnieje możliwość zakupu karnetu na domowe mecze ŁKS Łódź w opcji odroczonej płatności lub na raty. W tym celu należy zaznaczyć opcję „PayPo” przy wyborze sposobu płatności. Korzystając z tego rozwiązania, kibic może skorzystać z opcji „kup teraz, zapłać później”. To metoda płatności, która pozwala kibicom na dokonanie zakupu karnetu bez konieczności natychmiastowego uregulowania pełnej należności i spłacić swoje zobowiązanie w ciągu 30 dni od momentu zakupu karnetu, bez dodatkowych kosztów. Istnieje także możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty. Złożenie wniosku jest proste i szybkie. Bez wychodzenia z domu, cała procedura odbywa się w 100% online i jest dostępna tylko w sprzedaży internetowej.


Harmonogram sprzedaży karnetów:

 • Poniedziałek, 10 czerwca (godziny wieczorne): start sprzedaży online (dla wszystkich na wolne miejsca / posiadacze karnetów w poprzednim sezonie mają zarezerwowane miejsca do 30 czerwca)
 • Wtorek, 18 czerwca: start sprzedaży stacjonarnej w U2 ŁKS Store
 • Poniedziałek, 1 lipca: Udostępnienie do sprzedaży wszystkich zarezerwowanych do tej pory miejsc na stadionie
 • Pierwszy mecz domowy sezonu 2024/25: koniec sprzedaży online i stacjonarnej

FAQ

 • Ile karnetów mogę zakupić w jednej transakcji?

W jednej transakcji można zakupić maksymalnie 10 karnetów.

 • Dlaczego nie wszystkie miejsca są dostępne do wyboru?

Brak dostępności wszystkich miejsc na stadionie wynika z obowiązującej rezerwacji miejsc dla karnetowiczów z rundy wiosennej i całego sezonu 2023/2024. Od 1 lipca br. zajęte do tej pory miejsca, które nie zostały sprzedane, trafią do otwartej sprzedaży.

 • Mam karnet z sezonu 2023/24 (całosezonowy lub z rundy wiosennej) i chcę zmienić miejsce na kolejny sezon. Czy mogę to zrobić?

 Tak. Każdy karnetowicz może zakupić karnet na to samo miejsce lub wybrać inne, dostępne na trybunach.

 • Czy będę mógł przekazać swój karnet innej osobie na jeden lub więcej meczów?

Tak. W przypadku przewidywanej nieobecności na meczu w trakcie rundy będzie można dwukrotnie skorzystać z opcji przekazania miejsca innemu kibicowi poprzez system biletowy.

 • Czy muszę mieć kartę kibica, żeby kupić karnet lub wejść później na mecz?

Tak. Jeżeli posiadasz kartę kibica z ubiegłych sezonów, możesz doładować ją podczas zakupu karnetu, wybierając opcję „Aktywna Karta Kibica”. Nowi karnetowicze mogą wybrać opcję „Nowa karta” i otrzymają ją w cenie zakupu karnetu. Odbiór nowych kart będzie możliwy po 1 lipca 2024 r. w U2 ŁKS Store. Niemożliwa będzie wysyłka takiej karty.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny