Aktualności

Nowa rola Adama Marciniaka w ŁKS

41
27 / 05 / 2024

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Adam Marciniak zakończył karierę sportową, ale zostaje z nami! Wychowanek ŁKS-u rozpocznie pracę w strukturach Akademii ŁKS, a za grę w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego podziękujemy mu już podczas pierwszego domowego meczu nowego sezonu.

Wychowanek ŁKS-u, który rozpoczął swoją karierę sportową w naszym klubie i tutaj ją także zakończył, w międzyczasie występując m.in. w Górniku Zabrze, Cracovii i Arce Gdynia, rozegrał w Łódzkim Klubie Sportowym ponad sto oficjalnych meczów. Warto dodać, że w sezonie 2022/2023 był kapitanem drużyny, która awansowała do PKO BP Ekstraklasy, a w samej tylko najwyższej klasie rozgrywkowej były reprezentant Polski zaliczył w sumie 287 meczów i zdobył 9 goli.

Wspomniany koniec kariery sportowej nie oznacza tu zakończenia współpracy ŁKS-u z Adamem Marciniakiem, bo nasz wychowanek podjął się nowego wyzwania, przystając na propozycję klubu. Wkrótce były piłkarz zaangażuje się w nowy projekt Akademii ŁKS. O szczegółach tego projektu, obejmującego wszystkie zespoły seniorskie oraz młodzieżowe, poinformujemy wkrótce.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny