Tomasz Marciniak sędzią meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

03 / 06 / 2021

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

Piątkowe starcie ŁKS-u z liderem Fortuna 1 Ligi poprowadzi Tomasz Marciniak, z którym łodzianie spotkali się w tym sezonie już dwukrotnie.

Pochodzący z Płocka arbiter (młodszy brat Szymona Marciniaka) w bieżącym sezonie prowadził czternaście meczów na zapleczu ekstraklasy i jeden w Fortuna Pucharze Polski, w których pokazał w sumie 57 żółtych kartek, 3 czerwone kartki, a na jedenasty metr wskazał sześciokrotnie.

W rundzie jesiennej płocki arbiter był rozjemcą wygranego przez ełkaesiaków 3:0 meczu ze Stomilem  Olsztyn, a w tym roku łodzianie spotkali się z nim przy okazji zakończonego zwycięstwem 2:1 starcia z Odrą Opole.

W piątek asystentami Tomasza Marciniaka będą Michał Sobczak i Krzysztof Nejman, sędzią technicznym – Paweł Pskit. Początek zawodów o godz. 20.30.