Posiadacze karnetów na rundę jesienną też mogą przypisać miejsce na mecz z Bruk-Bet Termaliką

02 / 06 / 2021

Od środy 2 czerwca z opcji przypisania miejsca na mecz ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza mogą skorzystać również posiadacze karnetów na rundę jesienną. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu, ze szczególnym uwzględnieniem instrukcji.

Przypominamy, że ze względu na ograniczoną decyzją władz liczbę dostępnych miejsc (maks. 25 proc. pojemności obiektu), pierwszeństwo w procesie przypisania miejsc na mecz z Bruk-Bet Termaliką do środy (do godz. 12) przysługiwało posiadaczom karnetów ŁKS na cały sezon.

Od środy 2 czerwca (od godz. 12) w bezpłatnym procesie przypisania miejsc poza karnetowiczami całosezonowymi mogą wziąć udział także posiadacze karnetów ŁKS na rundę jesienną (sezonu 2020/2021). Liczba miejsc jest niestety mocno ograniczona, więc sugerujemy aby nie zwlekać z wygenerowaniem miejsca w systemie sprzedaży.

Posiadacze karnetów ŁKS na cały sezon lub rundę jesienną (2020/2021) mogą bezpłatne wygenerować miejsce na spotkanie z Bruk-Bet Termaliką za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl – instrukcja poniżej) lub w stacjonarnej kasie (godziny otwarcia kas na końcu komunikatu).

WAŻNE! Instrukcja – przypisanie miejsca (posiadacze karnetów)

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów [bilety.lkslodz.pl]
  2. Wybierz imprezę: ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  3. Wybierz jedno z dostępnych miejsc (miejsca oznaczone na czerwono są niedostępne)
  4. Po wyborze miejsca i potwierdzeniu danych osobowych należy potwierdzić rodzaj biletu, czyli kliknąć: Karnetowcy 25% Nieciecza (0,00 zł)
  5. Następnie klikamy rezerwuję i płacę (w prawym dolnym rogu)
  6. Następnie klikamy w pole Potwierdź i zakończ zakup – dopiero po wykonaniu tej operacji miejsce zostanie przypisane.

Po prawidłowym wykonaniu wszystkich wymienionych w instrukcji etapów miejsce zostanie potwierdzone, a „bilet” na mecz ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zostanie automatycznie „załadowany” na kartę kibica (w związku z czym NIE trzeba go drukować).

Przy tej okazji informujemy, że posiadacze karnetów na cały sezon mogą od środy 2 czerwca (od godz. 12) zwolnić swoje miejsce w systemie sprzedaży. Nie ma możliwości zwalniania miejsca dla konkretnej osoby. Zwolnione miejsce wraca do dostępnej puli, z której mogą korzystać posiadacze karnetów na rundę jesienną lub cały sezon.

Kasy stacjonarne (Łódź Sport Arena)

• Środa, 2 czerwca: godz. 8.00 – 18.00
  • Czwartek, 3 czerwca: nieczynne
  • Piątek, 4 czerwca (dzień meczu): godz. 12.00 – 17.30 w punkcie sprzedaży (Łódź Sport Arena), a od godz. 18.00 do końca pierwszej połowy w kasie biletowej stadionowej przy parkingu.