Klub

Świętuj z nami awans do ekstraklasy!

08.05.2019

08.05.2019

Świętuj z nami awans do ekstraklasy!

fot. Cyfrasport

ŁKS Łódź wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców serdecznie zaprasza na fetę z okazji awansu najstarszego łódzkiego klubu do ekstraklasy!

Świętowanie rozpocznie się już przed sobotnim meczem z Chojniczanką Chojnice, gdzie tuż obok stadionu dla kibiców dostępna będzie tradycyjna strefa kibica „Pan Grill” oraz #FanZoneForBET.

Po spotkaniu, które bez wątpienia będzie wielkim świętem na wypełnionej do ostatniego miejsca trybunie, odbędzie się oficjalna ceremonia z okazji awansu. Z tego powodu prosimy wszystkich fanów o pozostanie na swoich miejscach do momentu jej zakończenia oraz o to, aby nie wybiegali na płytę boiska. Grozi to poważnymi konsekwencjami zarówno dla klubu, jak i samych kibiców.

To jednak nie koniec atrakcji. Głównym punktem świętowania będzie wspólny przemarsz kibiców na Plac Wolności. Weźmie w nim również udział cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym, która na miejsce docelowe przejedzie specjalnym autokarem. Przemarsz wyruszy z al. Unii Lubelskiej po zakończeniu ceremonii.

Prosimy wszystkich kibiców, aby w drodze na Plac Wolności słuchali się poleceń organizatora i zachowywali zgodnie z prawem. Przede wszystkich przypominamy o absolutnym zakazie odpalania środków pirotechnicznych na trasie całego przemarszu.

Zapraszamy wszystkich ełkaesiaków do wspólnego świętowania w „biało-czerwono-białym” gronie! Niech sobotnie popołudnie będzie niezapomniane dla naszego miasta, a o powrocie Łódzkiego Klubu Sportowego do elity usłyszy cała Polska!


Plan fety z okazji awansu ŁKS do ekstraklasy:

  • 14:00 / Otwarcie strefy kibica „Pan Grill”
  • 16:15 / Start #FanZoneForBET
  • 17:45 / Początek meczu ŁKS – Chojniczanka Chojnice
  • 19:35 / Start oficjalnej ceremonii z okazji awansu na płycie boiska
  • Wymarsz w kierunku Placu Wolności po zakończeniu ceremonii