Klub

Bilety na mecz z Chojniczanką wyprzedane w nieco ponad 2 godziny!

07.05.2019

07.05.2019

Bilety na mecz z Chojniczanką wyprzedane w nieco ponad 2 godziny!

Wszystkie wejściówki na sobotni mecz z Chojniczanką Chojnice zostały wyprzedane w nieco ponad dwie godziny! Oznacza to oczywiście, że sobotni pojedynek obejrzy komplet publiczności.

Od początku roku mecze „Rycerzy Wiosny” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Każde ze spotkań obejrzał komplet publiczności, a na pojedynki z Puszczą Niepołomice, Sandecją Nowy Sącz i Rakowem Częstochowa wejściówki schodziły już na kilka dni przed meczem.

Dzisiaj byliśmy świadkami rekordu sprzedaży biletów na mecz Łódzkiego Klubu Sportowego! Chociaż serwery systemowe już od godziny 12:00 ledwo co wytrzymywały napór kibiców, to po ponad dwóch godzinach wszystkie wejściówki znalazły swoich nabywców.

Jeżeli chcecie oglądać pojedynki najstarszego łódzkiego klubu w ekstraklasie, najlepszym wyjściem będzie zakup karnetu. Bez stresu, bez kolejek i z pewnym miejscem na trybunie.

W sobotę będziemy świadkami prawdziwego święta na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej. Nie zabraknie tradycyjnej fety po awansie do elity, o której poinformujemy już jutro!