Strefa Skybox. Nowa jeszcze lepsza oferta!

21 / 07 / 2021

Zainteresowany królewskim komfortem na Stadionie Króla? Wybierz strefę Skybox! W dniu meczu ŁKS-u otrzymasz wielkie sportowe emocje w luksusowym entourage’u, a na co dzień – miejsce wprost stworzone do organizacji spotkań biznesowych.

Przed nami sezon pełen piłkarskich emocji, więc przygotowaliśmy nową jeszcze lepszą ofertę Skybox, dedykowaną tym wszystkim, którzy cenią sobie luksus bez zadęcia.

Do wyboru trzy opcje:

• Wynajmij cały Skybox na dłuższy okres
  • Wynajmij Skybox na jeden mecz
  • Zakup bilet na mecz w strefie Skybox

Co zyskasz?

• Dedykowane wejście na obiekt podczas meczów ŁKS-u
  • Najlepsze miejsca znajdują się właśnie tutaj, bezpośrednio przed lożą i gwarantują doskonałą widoczność na całe boisko
  • Wykwintne menu palce lizać w trakcie dnia meczowego
  • Profesjonalną obsługę kelnerską
  • Dedykowany personel do obsługi strefy Skybox w trakcie dnia meczowego
  • Możliwość skorzystania ze strefy Skybox już dwie godziny przed meczem
  • Dwa miejsca parkingowe w dniu meczowym
  • Możliwość poznania ciekawych osób ze świata sportu i biznesu

Co zyskasz dodatkowo wynajmując Skybox na dłuższy okres?

• Możliwość aranżacji wnętrza Skybox według własnego pomysłu
  • Wyposażenie Skybox w telewizor LCD i szybkie WiFi
  • Możliwość organizacji spotkań biznesowych w Skybox w każdy dzień tygodnia (z wyłączeniem dni meczowych). Na tych samych zasadach możesz urządzić tam biuro z unikalnym widokiem na murawę!
  • Możliwość reklamowania własnej firmy jako partnera „Łódzkiego Klubu Sukcesu”
  • Możliwość wykorzystania legendarnego herbu ŁKS Łódź (czyli kultowej przeplatanki) w działalności marketingowej i PR własnej firmy
  • Ekspozycję logo swojej firmy w strefie Skybox i na oficjalnej witrynie klubu w zakładce „Partnerzy”
  • Możliwość udziału w spotkaniach organizowanych przez Łódzki Klub Sportowy

Jesteś zainteresowany? Porozmawiajmy o szczegółach.

Strefa Skybox to komfortowo wyposażone loże biznesowe gwarantujące najwyższą jakość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych, a jednocześnie miejsce wprost stworzone do organizacji bardziej lub mniej formalnych spotkań biznesowych. Nic przecież tak nie sprzyja nawiązywaniu relacji biznesowych jak emocje i wspólne kibicowanie.