Spraw bliskiej Ci osobie wyjątkowy ełkaesiacki prezent pod choinkę!

17 / 12 / 2018

Brak pomysłu na prezent? Mamy dla Was coś wyjątkowego. Ekskluzywny zestaw prezentowy to najlepszy upominek dla każdego sympatyka Łódzkiego Klubu Sportowego.

Zestawy prezentowe zostały przygotowane w wariancie męskim oraz damskim.

Zestaw męski

W zestawie dla mężczyzn znajduje się kalendarz książkowy (format A5), skórzany portfel w wersji męskiej, szalik „pasiak” oraz wpinka wydana na jubileusz 110-lecia klubu. Całość zapakowana została w specjalne pudełko z przeplatanką.

• CENA ZESTAWU: 150 ZŁ

Zestaw damski

W wersji dla kobiet również znajdziemy kalendarz książkowy, skórzany portfel, specjalny szalik okolicznościowy oraz wpinkę wydaną na 110-lecie. Całość także zapakowana jest w pudełko z przeplatanką.

• CENA ZESTAWU: 150 ZŁ

Zestawy można kupować od dzisiaj w sklepie kibiców ŁKS-u, który znajduje się na końcu trybuny stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 -19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Ilość zestawów prezentowych jest ograniczona.

Istnieje również możliwość nabycia gadżetów poza zestawem.

• Kalendarz książkowy / 40
  • Portfel (damski lub męski) / 80
  • Szalik „pasiak” / 30
  • Wpinka na 110-lecie 25
Szalik okolicznościowy nie jest dostępny w oddzielnej sprzedaży.