Spraw bliskiej Ci osobie wyjątkowy ełkaesiacki prezent pod choinkę!

Spraw bliskiej Ci osobie wyjątkowy ełkaesiacki prezent pod choinkę!

Brak pomysłu na prezent? Mamy dla Was coś wyjątkowego. Ekskluzywny zestaw prezentowy to najlepszy upominek dla każdego sympatyka Łódzkiego Klubu Sportowego.

Zestawy prezentowe zostały przygotowane w wariancie męskim oraz damskim.

Zestaw męski

W zestawie dla mężczyzn znajduje się kalendarz książkowy (format A5), skórzany portfel w wersji męskiej, szalik „pasiak” oraz wpinka wydana na jubileusz 110-lecia klubu. Całość zapakowana została w specjalne pudełko z przeplatanką.

• CENA ZESTAWU: 150 ZŁ

Zestaw damski

W wersji dla kobiet również znajdziemy kalendarz książkowy, skórzany portfel, specjalny szalik okolicznościowy oraz wpinkę wydaną na 110-lecie. Całość także zapakowana jest w pudełko z przeplatanką.

• CENA ZESTAWU: 150 ZŁ

Zestawy można kupować od dzisiaj w sklepie kibiców ŁKS-u, który znajduje się na końcu trybuny stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 -19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Ilość zestawów prezentowych jest ograniczona.

Istnieje również możliwość nabycia gadżetów poza zestawem.

• Kalendarz książkowy / 40
  • Portfel (damski lub męski) / 80
  • Szalik „pasiak” / 30
  • Wpinka na 110-lecie 25
Szalik okolicznościowy nie jest dostępny w oddzielnej sprzedaży.