Klub

Premiera książki „110 ŁKS”

14.12.2018

14.12.2018

Premiera książki „110 ŁKS”

W najbliższą środę 19 grudnia zapraszamy na premierę książki Remigiusza Piotrowskiego „110 ŁKS”. Liczba miejsc jest co prawda ograniczona, za to książkę otrzyma każdy z obecnych.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 w najbliższą środę (19 grudnia) w znajdującej się w trybunie stadionu przy al. Unii 2 strefie Skybox.

Rozmowę z udziałem gości, ale i kibiców ŁKS-u, poprowadzi Łukasz Adamski. W czasie dyskusji będzie okazja opowiedzieć nie tylko o książce, ale i wielu ważnych meczach ełkaesiaków z przeszłości.

Ze względu na okoliczności liczba miejsc jest ograniczona, a bilet wstępu na to spotkanie kosztuje 50 zł.

Specjalne wejściówki w formie retro-zakładki do książki można nabyć we wtorek w godz. 16:00 – 19:00 przy wejściu na sektor VIP (na parterze) oraz w dniu wydarzenia (środa) od godz. 17:00 przy wejściu na strefę Skybox.

Książkę Remigiusza Piotrowskiego „110 ŁKS” wydał Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego w ramach Budżetu Obywatelskiego. To opowieść o stu dziesięciu meczach piłkarzy ŁKS-u, które są z kolei pretekstem do przyjrzenia się losom klubu i ważnych postaci z jego historii, w tym piłkarzy, trenerów i oczywiście kibiców.

Tym zaś, którzy nie będą mogli być z nami w środę, śpieszymy donieść, że o innych sposobach dystrybucji książki poinformujemy już wkrótce. Przy tej okazji prosimy o zrozumienie, ze względu bowiem na dostępną nam na ten moment pulę egzemplarzy, ten sposób ich dystrybucji uznaliśmy za optymalny. Dołożymy wszelkich starań, aby książkę mógł zdobyć każdy zainteresowany.