Spotkanie derbowe. Wystawa koszulek i rozmowa

13 / 02 / 2024

W czwartek 15 lutego zapraszamy na spotkanie poświęcone derbom Łodzi, w trakcie którego zobaczycie wyjątkową kolekcję derbowych koszulek ŁKS-u i wysłuchacie ciekawej około-derbowej rozmowy z cenionym dziennikarzem Radia Łódź, redaktorem Piotrem Andrzejczakiem oraz kolekcjonerem koszulek meczowych, Mariuszem Popławskim.

70. derby Łodzi coraz bliżej, a nic tak nie wprowadzi nas w klimat tej niezwykłej sportowej rywalizacji o prymat w Łodzi jak spotkanie na stadionie Króla, gdzie trzy dni później piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Widzewem. W trakcie czwartkowego wydarzenia czekają na Was dwie bardzo intrygujące atrakcje.

Pierwszą będzie rzadka okazja zajrzenia do szatni ekstraklasowej drużyny ŁKS-u, gdzie zobaczycie specjalną wystawę derbowych koszulek należącą do Mariusza Popławskiego. Kibic naszego klubu postanowił na ten jeden wieczór podzielić się swoją arcyciekawą kolekcją, dzięki czemu będziemy mogli z bliska przyjrzeć się trykotom ŁKS-u z meczów derbowych.

Na tym nie koniec, bo po obejrzeniu koszulek i wysłuchaniu wielu interesujących historii z tym związanych przejdziemy na strefę skybox stadionu Króla, gdzie rzecznik prasowa ŁKS-u Marta Olżewska porozmawia o meczach derbowych z red. Piotrem Andrzejczakiem. Głos dziennikarza Radia Łódź towarzyszy spotkaniom Rycerzy Wiosny od wielu lat; był chociażby obecny w Porto w trakcie ważnego dla nas meczu ze słynną portugalską drużyną, był obecny oczywiście na wielu innych ważnych spotkaniach, w tym tych derbowych. Tu z pewnością nie zabraknie ciekawych anegdot.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (60 osób) wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w naszym derbowym wydarzeniu prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (zawierającego imię i nazwisko) na adres marketing@lkslodz.pl (w tytule wiadomości wpiszcie Spotkanie derbowe).

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Start o godz. 19. Zapraszamy!

• Co? Spotkanie derbowe
  • Kiedy: czwartek, 15 lutego, w godz. 18-20
    18 – 18:45 –  wystawa koszulek w szatni
    19 – 20 – rozmowa z gośćmi