Sportowe emocje w wydaniu premium. Oferta VIP | Skybox

Klub

Sportowe emocje w wydaniu premium. Oferta VIP | Skybox

24.06.2022

24.06.2022

Skybox i sektor VIP to oferta naszego klubu skierowana do kibiców ceniących sobie komfort. Przy tej okazji pragniemy zaprosić do współpracy przedstawicieli łódzkiego biznesu, dla których mamy specjalną ofertę partnerską.

Sektor VIP i Skybox na stadionie Króla to gwarancja doświadczania sportowych emocji w najlepszym wydaniu i przy okazji oferta dedykowana tym, którym zależy na wygodzie i prestiżu.

Sektor VIP na stadionie Króla

W zbliżającym się sezonie na sektorze VIP zaproponujemy ofertę cateringową (płatną), do tego wysoki komfort przeżywania meczowych emocji w towarzystwie znanych gwiazd ŁKS-u i wielu ciekawych gości. Informujemy przy tej okazji, że zrezygnowaliśmy z podziału na VIP Silver oraz VIP Gold, ujednolicając ceny i ofertę dot. tego sektora.

  • dedykowane wejście i recepcja VIP
  • strefa VIP na I piętrze stadionu
  • dostęp do strefy cateringu ze specjalną ofertą
  • komfortowe miejsce nad ławkami rezerwowych piłkarzy
  • możliwość przeżywania emocji sportowych w towarzystwie legend ŁKS ŁódźOferta partnerska

Z myślą o przedstawicielach łódzkiego biznesu przygotowaliśmy specjalną ofertę partnerską. W jej ramach karnet VIP na cały sezon będzie tu bezpłatnym dodatkiem do wykupionej  w klubie usługi marketingowej – w jednej cenie dla wszystkich i na rok. W jej ramach logotyp Waszej firmy znajdzie się na specjalnej ściance ekspozycyjnej.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś dowiedzieć się jak skorzystać z naszej oferty skontaktuj się z: biznes@lkslodz.pl.


Skybox

Strefa Skybox to klimatyzowane i komfortowo wyposażone loże biznesowe gwarantujące najwyższą jakość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych, a jednocześnie unikalne miejsce spotkań biznesowych.

Nic tak nie sprzyja nawiązywaniu relacji biznesowych jak emocje i wspólne kibicowanie. Loże biznesowe dostępne są nie tylko w dni meczowe, więc skybox doskonale sprawdzi się jako nowoczesne biuro z efektownym widokiem na murawę, a także miejsce spotkań biznesowych i firmowych eventów.

  • dedykowane wejście do strefy Skybox
  • klimatyzowana, elegancko urządzona strefa Skybox
  • komfortowe fotele na trybunach przed lożami
  • wykwintne menu podczas dnia meczowego
  • profesjonalna obsługa kelnerska

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem  skyboxu skontaktuj się z: biznes@lkslodz.pl.