Aktualności

Sparingowa porażka rezerw z Koroną II Kielce

4
11 / 12 / 2021

fot. Lens Strong

W sobotnim sparingu rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego przegrały z drugą drużyną Korony Kielce 0:4. Następna okazja, żeby zobaczyć w akcji naszych trzecioligowców dopiero wiosną.

Udany w wykonaniu piłkarzy rezerw ŁKS-u 2021 rok zwieńczyła sobotnia gra kontrolna z drugą drużyną Korony Kielce. Zespół gości (2. miejsce w tabeli IV ligi), złożony m.in. z zawodników, którzy w sezonie 2018/19 zdobyli mistrzostwo Polski juniorów, wygrał w Łodzi 4:0 po dwóch bramkach zdobytych przed przerwą (do siatki trafiali zawodnicy testowani) i dwóch kolejnych zdobytych przez Jakuba Konstantyna w drugiej połowie.

W składzie naszego zespołu zabrakło tym razem Aleksandra Ślęzaka, Marcela Wszołka czy Artura Sójki. Grali inni, w tym m.in. bohater ostatniej kolejki trzeciej ligi czyli Mateusz Jastrzembski (w ligowym meczu z Ursusem w Warszawie zanotował hat-tricka) oraz Szymon Matuszko, który wrócił na boisko po kontuzji.

Za tydzień zawodnicy ŁKS II rozpoczną trzytygodniową przerwę świąteczną. Na pierwszych zajęciach w 2022 roku nasi trzecioligowcy spotkają się w poniedziałek 10 stycznia i od tego dnia będą przygotowywać się do rundy rewanżowej rozgrywek trzeciej ligi na własnych obiektach. W trakcie wspomnianych przygotowań do wiosennej kampanii na boiskach trzeciej ligi i inaugurującego ją spotkania z Sokołem Aleksandrów Łódzki (odbędzie się w drugim tygodniu marca), rezerwy ŁKS-u rozegrają osiem meczów sparingowych.


Mecz sparingowy / ŁKS II Łódź – Korona II Kielce 0:4 (0:2)

  • Bramki: 0:1 (20), 0:2 (34), 0:3 Jakub Konstantyn (55), 0:4 Jakub Konstantyn (78)
  • ŁKS II (I połowa): Michał Kołba – Jędrzej Zając, Igor Lambrecht, Szymon Matuszko, Michał Karlikowski – Jakub Romanowicz, Mikołaj Lipień, Adrian Czypicki, Łukasz Włodarczyk, Mateusz Jastrzembski – Jakub Piotrowski.
  • ŁKS II (II połowa): Dominik Stanny – Michał Koszur, Igor Lambrecht, Igor Krzyżanek, Lamine Coulibaly – Jędrzej Zając, Tomasz Górecki, Julian Mordasiewicz, Mateusz Kowalczyk, Adam Król – Łukasz Dynel. Trenerzy: Marcin Matysiak i Radosław Pęciak.


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny