Plan przygotowań rezerw ŁKS do rundy rewanżowej

06 / 12 / 2021

fot. Cyfrasport

Trzecioligowe rezerwy ŁKS-u rozpoczną 10 stycznia przygotowania do piłkarskiej wiosny. Przed pierwszym spotkaniem o punkty nasi piłkarze rozegrają serię meczów sparingowych.

Beniaminek trzeciej ligi zakończył 2021 rok na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów na koncie i sześcioma „oczkami” przewagi nad strefą spadkową. Podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka w tym tygodniu nie mają jeszcze wolnego, co więcej ten bardzo udany w swoim wykonaniu rok zakończą m.in. sobotnim sparingiem z rezerwami Korony Kielce oraz treningami, z których ostatni zaplanowano na piątek 17 grudnia.

W niedzielę (tj. 18 grudnia) zawodnicy ŁKS II rozpoczną nieco ponad trzytygodniową przerwę świąteczną. Na pierwszych zajęciach w 2022 roku nasi trzecioligowcy spotkają się w poniedziałek 10 stycznia i od tego dnia będą przygotowywać się do rundy rewanżowej rozgrywek trzeciej ligi na własnych obiektach.

W trakcie wspomnianych przygotowań do wiosennej kampanii na boiskach trzeciej ligi i inaugurującego ją spotkania z Sokołem Aleksandrów Łódzki (odbędzie się w drugim tygodniu marca), rezerwy ŁKS-u rozegrają osiem meczów sparingowych, z których większość odbędzie na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej.

Plan sparingów rezerw ŁKS-u na początku 2022:

• Środa (19 stycznia): Znicz Pruszków – ŁKS II Łódź
  • Sobota (22 stycznia): ŁKS II Łódź – Polonia Piotrków Trybunalski
  • Sobota (29 stycznia): w trakcie ustalania
  • Sobota (5 lutego): ŁKS II Łódź – Raków II Częstochowa (godz. 12)
  • Środa (9 lutego): ŁKS II Łódź – Warta Sieradz
  • Sobota (19 lutego): ŁKS II Łódź – Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Sobota (26 lutego): ŁKS II Łódź – Sokół Kleczew
  • Sobota (5 marca): ŁKS II Łódź – RKS Radomsko

O ewentualnych zmianach z harmonogramie przygotowań rezerw ŁKS-u do piłkarskiej wiosny będziemy informować na bieżąco.