Klub

Sparing z Koroną Kielce na remis

22.03.2019

22.03.2019

Sparing z Koroną Kielce na remis

fot. Korona Kielce

ŁKS w dzisiejszym meczu kontrolnym zremisował 1:1 z 8. zespołem ekstraklasy – Koroną Kielce.

Spotkanie, które rozegrano na kieleckiej Suzuki Arenie było zamknięte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów. Trenerzy zdecydowali również, że składy w jakich wystąpiły ich zespoły nie będą podane do publicznej wiadomości.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala zdobyli bramkę na wagę remisu po ładnej zespołowej akcji, w której dobre podanie Macieja Wolskiego wykorzystał napastnik Ievgen Radionov.

Dla obu drużyn sparing był dobrym przetarciem przed kolejnymi pojedynkami ligowymi. Ełkaesiacy w najbliższy piątek zmierzą się na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała, zaś Korona dzień później podejmie Lecha Poznań.


Korona Kielce – ŁKS Łódź 1:1 (1:0)

  • Bramka: Ivan Jukić 28’ – Ievgen Radionov 75’