Aktualności

Skrót meczu Lechia Gdańsk – ŁKS 3:1

1
23 / 11 / 2019

fot. Artur Kraszewski

ŁKS przegrał na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:3. Początek spotkania należał do łodzian, którzy z trzech bardzo dobrych okazji wykorzystali tylko jedną – w 9. minucie na listę strzelców po raz pierwszy w PKO Ekstraklasie wpisał się Jan Sobociński. Później gole strzelali już tylko Lechiści. W sumie bramka do siatki Arkadiusza Malarza wpadała aż 5 razy, z czego 3 gole zostały przez arbitra nieuznane. 

Zobacz skrót meczu Lechia Gdańsk – ŁKS:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]