Aktualności

Jeden, jedyny, niepowtarzalny…

5
21 / 11 / 2019

W zeszłym tygodniu minęła 64. rocznica urodzin nieodżałowanego Stanisława Terleckiego. Z tej okazji, w sobotniej audycji sportowej redaktor Piotr Andrzejczak przypomniał na antenie Radia Łódź archiwalne nagrania poświęcone jednemu z najlepszych piłkarzy, którzy kiedykolwiek reprezentowali biało-czerwono-białe barwy. Kto przegapił ów program, może teraz odsłuchać tych unikatowych materiałów za pośrednictwem naszego portalu.

W archiwach, udostępnionych przez naszego partnera medialnego, zachowały się zarówno wypowiedzi samego Terleckiego, jak i jego kolegów z boiska oraz dziennikarzy sportowych, którzy mieli przyjemność relacjonować jego boiskowe popisy.

Aby posłuchać całości, kliknij w poniższy link:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]