Aktualności

Piękna ełkaesianka z koroną Miss Polonia 2019?

12
20 / 11 / 2019

Już w najbliższą niedzielę, czyli 24 listopada, poznamy triumfatorkę wielkiego finału konkursu Miss Polonia 2019. Przypominamy, że wśród dziewcząt walczących o ten jakże prestiżowy tytuł jest ełkaesianka – Karolina Bielawska. Ty też możesz jej pomóc w wygranej, oddając na nią swoje głosy w konkursie głównym oraz kilku konkursach towarzyszących.

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Jak przypomina oficjalna strona konkursu, kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że częścią tego elitarnego projektu jest w tym roku reprezentantka ełkaesiackiej społeczności. Karolina Bielawska to 20-letnia łodzianka i wielka fanka Łódzkiego Klubu Sportowego, która o koronę Miss Polonia walczy jako Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2019. Karolina jest studentką Politechniki Łódzkiej na kierunku Management. Jak sama przyznaje, inspirują ją silne i niezależne kobiety biznesu. W wolnych chwilach uwielbia podróżować. W życiu ceni ludzi z pasją, ambitnych i pozytywnie patrzących na świat. Sama jest przy tym osobą otwartą i tolerancyjną. Jeszcze więcej na temat Karoliny można dowiedzieć się z poniższego materiału wideo:

Cały czas możemy aktywnie wspierać ełkaesiankę, wysyłając SMSy. Kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów, otrzyma tytuł Miss Publiczności i awansuje do finałowej piątki wyborów Miss Polonia 2019. Aby zagłosować na Karolinę, należy wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.15 pod numer 73601 (misspolonia.com.pl).

Ponadto można oddawać głosy (w formie komentarza -np. “15. Karolina Bielawska”) w konkursie Miss Polonia Born2Be:

Trwa także głosowanie w konkursie Miss Polonia VitaDiet – PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA

Co więcej, dziś do północy można jeszcze oddawać swoje głosy w wyborach Miss Polonia Party.pl 2019 – PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA

Dodajmy, że wśród 20 dziewcząt z całej Polski, które zostały zakwalifikowane do wielkiego finału tegorocznej edycji, są dziewczęta w wieku 18-25 lat i mające od 166 do 183 cm wzrostu. W trakcie gali finałowej w Hotelu Narvil w Serocku wszystkie kandydatki zaprezentują się w kilku kolekcjach m.in. sukniach ślubnych Lidii Kality, sukniach wieczorowych Natashy Pavluchenko, kostiumach kąpielowych Gabbiano, sukienkach koktajlowych PINA, strojach casual Born2Be i TEX oraz bieliźnie COEMI. Finałowe stylizacje dopełnią zegarki marki Hornavan i dodatki od wOkularach. O makijaże najpiękniejszych Polek dba Delia Cosmetics, a fryzury marka Cameleo.

Galę finałową poprowadzą Miss Polonia 2011 – Marcelina Zawadzka i Mateusz Hładki. W pokazach kandydatkom towarzyszyć będzie także trio tenorów TRE VOCI. Transmisję na żywo z gali finałowej Miss Polonia będzie można obejrzeć online na stronie: www.misspolonia.com.pl.

Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss World.

Pomóżmy Karolinie w spełnieniu jej marzeń! Każdy głos jest niezwykle cenny!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]