Aktualności

Wspieraj ŁKS w Gdańsku!

22
15 / 11 / 2019

fot. Artur Kraszewski

Dziś (tj. w piątek) w sklepie kibiców ŁKS rozpoczną się zapisy na wyjazdowe spotkanie piłkarzy ŁKS z Lechią Gdańsk. Koszt biletu wynosi 25 złotych.

Podczas ostatniego pojedynku wyjazdowego z Jagiellonią ełkaesiacy mogli liczyć na wsparcie bardzo licznej i przy tym głośnej grupy kibiców. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie!

Zapisy na mecz z Lechią będą prowadzone w piątek (15 listopada) i poniedziałek (18 listopada) od godz. 12.00 do 19.00 oraz w sobotę (16 listopada) od 10.00 do 14.00 w sklepie kibiców ŁKS na końcu trybuny obiektu w al. Unii Lubelskiej 2.

Przy zapisach konieczne jest podanie swoich danych: imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. O szczegółach związanych z wyjazdem do Gdańska sympatycy ŁKS dowiedzą się w sklepie kibiców.

Lechia Gdańsk po rundzie jesiennej zamyka pierwszą ósemkę tabeli z dorobkiem 21 punktów. ŁKS pierwszą część rundy zasadniczej zakończył natomiast na miejscu piętnastym. W 16. kolejce nadarzy się okazja, by Rycerze Wiosny po raz kolejny udowodnili, że przydomek ten nie jest przypadkowy. Pierwszy mecz z Lechią zakończył się bezbramkowym remisem, a ełkaesiacy pokazali się wówczas z dobrej strony.

Wyjazdowy pojedynek w Gdańsku odbędzie się w sobotę 23 listopada. Początek spotkania o godz. 20.


Ostatnie mecze w 2019 roku:

  • ŁKS Łódź – Cracovia / 1 grudnia / 15:00
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź / 4 grudnia / 20:45 (Puchar Polski)
  • Lech Poznań – ŁKS Łódź / 7 grudnia / 17:30
  • Piast Gliwice – ŁKS Łódź / 15 grudnia / 12:30
  • ŁKS Łódź – Wisła Kraków / 19 grudnia / 18:00
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]