Klub

Sieć szkół Cosinus dalej gra z ŁKS-em

23.07.2019

23.07.2019

Sieć szkół Cosinus dalej gra z ŁKS-em

Miło nam poinformować, że wśród partnerów Łódzkiego Klubu Sportowego pozostanie sieć bezpłatnych szkół Cosinus. Umowa z marką, która wspiera ŁKS już od wielu lat, została właśnie przedłużona do końca grudnia 2019 roku.

Logo marki Cosinus widnieje na strojach piłkarzy ŁKS-u od samego początku odbudowy klubu, kiedy zaczynaliśmy wszystko jeszcze w czwartej lidze. W tym sezonie, już na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej, Cosinus również będzie widoczny na naszych strojach i to jest chyba najlepsza odpowiedź na pytanie, czy jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Jako klub możemy sobie tylko życzyć jak najwięcej takich oddanych partnerów – podkreśla Tomasz Salski, prezes Łódzkiego Klubu Sportowego. – ŁKS to coś więcej niż jedynie instytucja sportowa, to także organizacja ze 111-letnią tradycją, która stara się edukować społeczeństwo poprzez sport i związane z nim wartości. Cosinus, jako nasz zaufany partner, idealnie wpisuje się w ten system działania.

Sieć bezpłatnych szkół Cosinus wspiera Łódzki Klub Sportowy już od wielu lat i na tym nie koniec, bo obie strony podjęły decyzję o kontynuowaniu współpracy. – Słuchacze naszej szkoły nie wyobrażają sobie, aby mogło być inaczej – przyznaje Jarosław Łukowicz, prezes Cosinusa. Warto dodać, że już od kilku sezonów słuchacze szkół Cosinus mogą korzystać z puli bezpłatnych karnetów na mecze „Rycerzy Wiosny” i wejściówki te niezmiennie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Ogólnopolska sieć Cosinus to bezpłatne szkoły, które mogą poszczycić się największą ilością absolwentów zdających egzaminy zawodowe w kraju, 20-letnim doświadczeniem i placówkami zlokalizowanymi w 40 miastach. W tym roku Cosinus poszerzył ofertę w szkołach dla młodzieży i do szkoły branżowej dołączyło również liceum ogólnokształcące i technikum. Jest to dobra informacja dla tych młodszych kibiców klubu ŁKS.

– Nasza współpraca ma za zadanie stymulować, motywować do działania, wspierać się na wielu polach. Jeśli my mamy coś, czego potrzebuje partner – dzielimy się z przyjemnością. W drugą stronę działa to tak samo. Dzięki klubowi zyskaliśmy grono zadowolonych słuchaczy, które stale się powiększa – mówi Jarosław Łukowicz, prezes Cosinusa. – Jesteśmy lojalnym partnerem ŁKS-u, który nie zmniejszył zaangażowania, kiedy klub spadł do czwartej ligi. Mamy nadzieję, że teraz wspólnie będziemy świętować sukcesy. Co nie zmienia faktu, że lojalny sponsor zostaje na dobre i na złe – dodaje prezes Łukowicz.

Szczegółowe informacje o ofercie sieci szkół Cosinus można uzyskać na stronie internetowej: cosinus.pl albo w sekretariacie placówki, który mieści się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 81.