Aktualności

Zmiany terminów spotkań z udziałem ŁKS-u

13
21 / 07 / 2019

fot. Paweł Ciesielski

W związku z występami polskich klubów w europejskich pucharach zmieniły się terminy meczów PKO Ekstraklasy z udziałem Łódzkiego Klubu Sportowego. Wspomniane zmiany dotyczą drugiej i czwartej serii gier, w której „Rycerze Wiosny” zmierzą się odpowiednio z Cracovią i Piastem Gliwice.

W 2. kolejce PKO Ekstraklasy podopieczni Kazimierza Moskala zagrają na wyjeździe z Cracovią już w sobotę 27 lipca o godzinie 17:30 (dzień wcześniej niż pierwotnie było zaplanowane).

W 4. kolejce PKO Ekstraklasy ełkaesiacy zaczną natomiast swój mecz domowy z Piastem Gliwice w niedzielę 11 sierpnia o godzinie 15:00 (dzień później niż pierwotnie było zaplanowane).

Znamy już także dokładne pory meczów ŁKS-u w 5. i 6. kolejce PKO Ekstraklasy. Łodzianie zagrają wtedy odpowiednio z Wisłą Kraków na wyjeździe (spotkanie rozpocznie się piątek 16 sierpnia o godzinie 20:30) i z Legią Warszawa u siebie (pierwszy gwizdek wybrzmi w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 17:30).

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]