Sebastian Krasny sędzią meczu z Miedzią Legnica

28 / 05 / 2021

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Sędzią sobotniego meczu ŁKS-u z Miedzią Legnica będzie Sebastian Krasny, który w tym sezonie był już rozjemcą jednego ligowego spotkania z udziałem ełkaesiaków.

W tym sezonie 40-letni arbiter prowadził czternaście meczów Fortuna 1 Ligi oraz jeden w PKO Ekstraklasie, w których pokazał w sumie 59 żółtych kartek, jedną czerwoną kartkę i podyktował jeden rzut karny.

Z krakowskim arbitrem ełkaesiacy spotkali się dwa lata temu na zapleczu ekstraklasy przy okazji wygranych przez łodzian meczów z GKS-em w Tychach i dwóch spotkań z GKS-em Jastrzębie, w tym tego, w którym „Rycerze Wiosny” przypieczętowali awans do ekstraklasy. W tym sezonie Sebastian Krasny był natomiast rozjemcą przegranego przez łodzian 1:2 pojedynku z Arką Gdynia.

W sobotę asystentami Sebastiana Krasnego będą Marcin Ciepły i Dominik Wrona, a sędzią technicznym – Paweł Horożaniecki. Początek zawodów o godz. 12.40.