Rozpoczyna się proces przypisania miejsc na mecz z Bruk-Bet Termaliką. Instrukcja

27 / 05 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Od czwartku 27 maja do środy 2 czerwca posiadacze karnetów ŁKS na cały sezon mogą przypisać sobie miejsce na mecz ełkaesiaków z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu, ze szczególnym uwzględnieniem instrukcji.

Przypominamy, że ze względu na ograniczoną decyzją władz liczbę dostępnych miejsc, pierwszeństwo w procesie przypisania sobie miejsca na mecz 33. kolejki Fortuna 1 Ligi (ŁKS – Bruk-Bet Termalica Nieciecza) przysługuje posiadaczom karnetów ŁKS na cały sezon 2020/2021.

Wygenerowanie miejsca

Proces przypisania sobie miejsca na mecz ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza dotyczy posiadaczy karnetów ŁKS na cały sezon (2020/2021) i rozpoczął się dziś (tj. w czwartek 27 maja), a więc już trwa. Posiadaczom karnetów na cały sezon pierwszeństwo do przypisania sobie miejsca przysługuje do środy 2 czerwca do godz. 12.

Przypisania miejsca należy dokonać w systemie sprzedaży na stronie (bilety.lkslodz.pl) lub stacjonarnie w kasie (godziny pracy kas podajemy na końcu komunikatu).

Prosimy pamiętać o tym, że brak wygenerowania miejsca (we wskazanym terminie) jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca (w przypadku zajęcia przez pozostałych karnetowiczów we wskazanym terminie wszystkich miejsc) lub z rezygnacją z pierwszeństwa w procesie przypisania miejsca (to w przypadku, gdy po godz. 12 w środę 2 czerwca pozostaną wolne miejsca).

Proces wygenerowania miejsca przez posiadaczy karnetów jest bezpłatny. Dostępne będzie co czwarte miejsce na trybunie stadionu przy al. Unii 2, więc jeśli posiadaczowi karnetu zależy na konkretnym sektorze, sugerujemy nie zwlekać z przypisaniem miejsca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w poszczególnych sektorach, należy się liczyć z  potrzebą wygenerowania sobie miejsca w innym sektorze niż ten preferowany przez kibica.

WAŻNE! Instrukcja – przypisanie miejsca (posiadacze karnetów na cały sezon)

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza”
  3. Wybierz jedno z dostępnych miejsc (miejsca oznaczone na czerwono są niedostępne)
  4. Po wyborze miejsca i potwierdzeniu danych osobowych należy potwierdzić rodzaj biletu, czyli kliknąć: „Karnetowcy 25% Nieciecza (0,00 zł)”
  5. Następnie klikamy „rezerwuję i płacę” (w prawym dolnym rogu)
  6. Następnie klikamy na pole „Potwierdź i zakończ zakup” – dopiero po wykonaniu tej operacji miejsce zostanie przypisane.

Po prawidłowym wykonaniu wszystkich wymienionych w instrukcji etapów miejsce zostanie potwierdzone, a „bilet” na mecz ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zostanie automatycznie „załadowany” na kartę kibica (w związku z czym NIE trzeba go drukować).

Najpierw karnetowicze na cały sezon

Podobnie jak w przypadku poprzedniego meczu, pierwszeństwo w procesie przypisania miejsca na spotkanie ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza przysługuje posiadaczom karnetów ŁKS na cały sezon (2020/2021). Jeśli po upływie terminu przeznaczonego na wygenerowanie miejsca (od 27 maja do 2 czerwca) w puli pozostaną wolne miejsca, w procesie ich przypisania będą mogli wziąć udział, poza posiadaczami karnetów na cały sezon, także posiadacze karnetów na rundę jesienną (sezonu 2020/2021), o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.

Kibicom, którzy zakupili karnety VIP GOLD lub VIP SILVER na sezon lub rundę jesienną miejsca zostaną przypisane automatycznie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów kibice mogą wypełnić obiekt w 25 proc. jego pojemności.

W internecie lub kasie

Posiadacze karnetów na cały sezon mogą bezpłatnie przypisać sobie miejsce na mecz ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką nie tylko za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), ale także w stacjonarnej kasie w Łódź Sport Arena przy al. Unii Lubelskiej 2.

Punkt sprzedaży biletów (Łódź Sport Arena):

• Piątek, 28 maja: godz. 8 – 16
  • Sobota, 29 maja:  nieczynne
  • Niedziela, 30 maja: nieczynne
  • Poniedziałek, 31 maja: godz. 10 – 15
  • Wtorek, 1 czerwca: godz. 8 – 16
  • Środa, 2 czerwca: godz. 8 – 18
  • Czwartek, 3 czerwca: nieczynne
  • Piątek, 4 czerwca (dzień meczu): godz. 12 – 17.30 w punkcie sprzedaży (Łódź Sport Arena), a od godz. 18 do końca pierwszej połowy w kasie biletowej stadionowej przy parkingu.