Aktualności

Sebastian Jarzębak sędzią meczu z Arką

2
14 / 10 / 2021

fot. Jakub Piasecki / Cyfrasport

Arbitrem niedzielnego meczu ŁKS-u z Arką Gdynia w ramach 13. kolejki Fortuna 1 Ligi będzie Sebastian Jarzębak, który w tym sezonie był rozjemcą pucharowego spotkania łodzian z Cracovią.

46-letni sędzia prowadził w przeszłości już jedenaście spotkań z udziałem ełkaesiaków. Trzy z nich łodzianie wygrali, cztery zremisowali i cztery  przegrali. W poprzednim sezonie z Sebastianem Jarzębiakiem nasi piłkarze spotkali się przy okazji wygranego przez „Rycerzy Wiosny” derbowego starcia z Widzewem, przegranego spotkania w Bruk-Bet Termaliką w Niecieczy oraz zremisowanego pojedynku z Radomiakiem, natomiast w bieżącym – przy okazji spotkania z Cracovią w Fortuna Pucharze Polski.

Pochodzący z Piekar Śląskich arbiter prowadził w tym sezonie cztery mecze w PKO Ekstraklasie, trzy w Fortuna 1 Lidze oraz wspomniane wcześniej spotkanie łodzian w Fortuna Pucharze Polski. We wszystkich tych spotkaniach Sebastian Jarzębak pokazał w sumie 33 żółte kartki i jedną czerwoną kartkę.

W niedzielę asystentami Sebastiana Jarzębaka będą Bartłomiej Lekki i Damian Rokosz, a sędzią technicznym Jacek Lis. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Bartosz Frankowski oraz Jakub Winkler. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny