SALTOS partnerem sektora rodzinnego!

31.07.2024

SALTOS partnerem sektora rodzinnego!

W nowym sezonie w sektorze rodzinnym stadionu Króla na najmłodszych kibiców czekać będzie wiele atrakcji, o co wraz z jego sponsorem firmą Kramel zadba partner sektora rodzinnego – Saltos – najfajniejszy park trampolin w Łodzi.

Już na meczu ŁKS-u z Górnikiem Łęczna (5 sierpnia) nowa odsłona sektora rodzinnego! W tej dedykowanej najmłodszym i ich opiekunom części stadionu Króla czeka na Was więcej przestrzeni i nowe atrakcje przygotowane wspólnie z SALTOS, najfajniejszym parkiem trampolin w Łodzi mieszczącym się przy ul. Sebrzyńskiej 2/4, który został partnerem sektora rodzinnego.

To nie wszystko, bo poza aktywnościami dla dzieci organizowanymi przez animatorki SALTOS na samym sektorze, dużo się będzie dziać także przed meczem obok stadionu Króla, a dokładnie – pod przeplatanką, gdzie nasi młodzi kibice będą mogli poszaleć na trampolinie (w zależności od pogody) i nie tylko na niej, bo SALTOS przygotuje tam też inne atrakcje.

Naprawdę bardzo się cieszymy, że Saltos został partnerem naszego sektora rodzinnego. Jego twórcy przekonują od dawna, że grawitacja to tylko teoria, dostarczając tym łodzianom, zwłaszcza tym najmłodszym, masę frajdy, bo skakanie na kapitalnych trampolinach, a do tego różne dodatkowe wydarzenia organizowane przez Saltos, nigdy się nie nudzą. Teraz przekonamy się o tym na stadionie Króla.

Michał Frontczak, dyrektor ds. sprzedaży i komunikacji ŁKS

Cennik karnetów i biletów na sektor rodzinny

NORMALNYULGOWYDZIECIĘCY
KONTYNUACJA / na cały sezon300250200
KONTYNUACJA / na rundę jesienną210175140
NOWY / na cały sezon360300240
NOWY / na rundę jesienną240200160
Bilet302520

Zachęcamy do zakupu karnetów rodzinnych na dedykowany najmłodszym sektor rodzinny (F6). Ta część stadionu zostanie zaadaptowana specjalnie z myślą o najmłodszych grupach kibiców. Pamiętajcie, że przedłużenie oraz zakup nowych karnetów na sektor rodzinny (F6) możliwe jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

• opiekun + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)
  • dwoje opiekunów + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)

❗ W sektorze rodzinnym (F6) obowiązuje całkowity zakaz spożywania piwa oraz zakaz palenia wyrobów tytoniowych i palenia papierosów elektronicznych.