Rusza strefa kibica na obiekcie przy al. Unii 2!

04 / 04 / 2019

Od niedzielnego meczu z Puszczą Niepołomice przy okazji spotkań domowych ŁKS-u rozgrywanych przy al. Unii Lubelskiej 2 będzie działać specjalna strefa kibica organizowana przez firmę „Pan Grill”.

Strefa ustawiona na placu tuż za budynkiem kasowym będzie działać na 2 godziny przed rozpoczęciem każdego pojedynku „Rycerzy Wiosny” oraz 3 godziny po jego zakończeniu. Każdy z kibiców będzie mógł w niej usiąść przy specjalnie przygotowanych stolikach pod parasolem. W menu nie zabraknie m.in. napojów, piwa oraz oczywiście smakołyków z grilla.

O jakość serwowanych potraw zadba znana wszystkim firma „Pan Grill”, która od kilkunastu lat obsługuje punkty gastronomiczne na meczach domowych ŁKS-u.

Zachęcamy wszystkich fanów do odwiedzania strefy i spędzania dnia meczowego w „biało-czerwono-białym” gronie!