Rusza kolejna edycja „Wigilii z kibolem”

08 / 12 / 2020

Stowarzyszenie Kibiców ŁKS nie zamierza zrezygnować z corocznej „Wigilii z kibolem”. Sprawdźcie, jak możecie pomóc organizatorom akcji.

Kibice przyznają, że pandemia pokrzyżowała im plany, ale że „na pomaganie zawsze jest dobry czas”, także w tym roku odbędzie się „Wigilia z kibolem”, choć ze względu na sytuację w nieco zmienionej formule.

– Do tej pory spotykaliśmy się „u nas”, rokrocznie kilkaset dzieciaków otrzymywało upominki oraz prawdziwą wigilijną ucztę, na której wielokrotnie gościli zawodnicy i działacze Łódzkiego Klubu Sportowego. Tym razem to my odwiedzimy naszych dotychczasowych gości – a konkretnie dwie placówki opiekuńcze, z którymi współpracujemy od wielu lat – czytamy na stronie lksfans.pl.

W związku z tym od 14 do 17 grudnia w Sklepie Kibiców ŁKS (na końcu trybuny) prowadzona będzie zbiórka fabrycznie zapakowanych słodyczy, ubrań oraz zabawek. Zbiórka potrwa cztery dni, a dodajmy, że Stowarzyszenie Kibiców ŁKS-u do puli prezentów dołączy także swoje upominki.

Po zebraniu prezentów przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców ŁKS udadzą się do wybranych placówek opiekujących się dziećmi i przekażą prezenty.

– Pandemia może zatrzymać wiele branż, może zniszczyć wiele przedsięwzięć. Ale „Wigilii z kibolem” nie powstrzyma. Musimy tylko wspólnie o to zadbać! – dodają organizatorzy, a my za powodzenie akcji mocno trzymamy kciuki.