O czym ćwierka Twitter po meczu z Bruk-Bet Termaliką

18
06 / 12 / 2020

Piłkarze ŁKS-u przegrali w meczu na szczycie pierwszej ligi z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Sprawdziliśmy, co o tym spotkaniu pisali na Twitterze kibice oraz dziennikarze.

W 16. kolejce Fortuna 1 Ligi piłkarze ŁKS-u w meczu na szczycie zaplecza ekstraklasy zmierzyli się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Faworyt wygrał 2:0 i jesień spędzi na fotelu lidera.

ŁKS rozpoczął sobotnie zawody w mocno osłabionym składzie. Kartki oraz problemy zdrowotne wyeliminowały z gry kilku bardzo ważnych zawodników, ale łodzianie i tak mocno trzymali kciuki za swoich „Rycerzy Wiosny”.

Ełkaesiacy zaskoczyli w pierwszym kwadransie faworyta i gdyby nie poważny błąd arbitrów, objęliby prowadzenie. Antonio Dominguez nie znajdował się na pozycji spalonej.

Po pierwszym kwadransie spotkania piłkarze lidera uzyskali przewagę, którą zdołali udokumentować w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Do siatki trafił Roman Gergel.

W drugiej połowie łodzianie robili co w ich mocy, aby doprowadzić do wyrównania, ale to gospodarze cieszyli się z drugiego gola. W końcówce spotkania ponownie na listę strzelców wpisał się Roman Gergel.

W najbliższy piątek piłkarze ŁKS-u zakończą zmagania ligowe w 2020 roku starciem z GKS-em Tychy.

Zebrał: Remek Piotrowski