Drużyna

Rumuński obrońca żegna się z ŁKS

07.02.2021

07.02.2021

Rumuński obrońca żegna się z ŁKS

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Daniel Celea nie jest już zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego.

25-letni obrońca, który latem ubiegłego roku dołączył do ŁKS-u z rumuńskiej Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, a wcześniej reprezentował barwy kilku innych zespołów z tego kraju, nie jest już zawodnikiem łódzkiego klubu.

Daniel Celea rozegrał w zespole „Rycerzy Wiosny” tylko dwa mecze – w Pucharze Polski z Unią Janikowo oraz w pierwszej lidze z Miedzią Legnica. W sumie defensor spędził jesienią na boisku 135 minut (występował również w czwartoligowych rezerwach).

Piłkarz wraz z ełkaesiakami wziął udział w obozie przygotowawczym w Side, ale wiosną nie będzie reprezentował klubu z al. Unii 2.

Danielu, życzymy powodzenia w dalszej karierze!