Aktualności

Rodowite Karmelowe wkrótce w sprzedaży

18
13 / 12 / 2019

Zgodnie z zapowiedziami, w okresie przedświątecznym rodzina Rodowitego powiększy się o kolejną pozycję – tym razem Rodowite Karmelowe. Wraz z piwem zakupić będzie można nowy rodzaj szklanki w limitowanym nakładzie 1908 sztuk.

Rodowite Karmelowe to piwo ciemne, dolnej fermentacji, idealne na zimowe wieczory. W smaku wyraźnie wyczuwalny słód palony oraz karmelowy, a w aromacie wyczuwalny chmiel. To wszystko składa się na świetnie pijalne piwo. – Przez ostatnie cztery miesiące, czyli od premiery Rodowitego Miód-Malina dostaliśmy wiele zapytań o kolejne nowe piwa. Najczęściej padały pytania właśnie o piwo ciemne i dlatego zdecydowaliśmy się teraz właśnie na projekt związany z Rodowitym Karmelowym – wyjaśnia Krzysztof Zawlik, czyli pomysłodawca piwa Rodowite, a także główny technolog Browaru Staropolskiego, w którym Karmelowe będzie warzone.

Rodowite Karmelowe można porównać z najpopularniejszym, bezalkoholowym piwem karmelowy z tym, że nasza wersja jest alkoholowa, piwo zawiera go 5 % – dodaje Zawlik. – Całość dostępna będzie w specjalnie zaprojektowanym czteropaku, w którym prócz naszej nowości, czyli piwa karmelowego, znajdzie się też szklanka oraz sztandarowe marki Rodowite Pils, Rodowite Miód Malina i Rodowite APA.

W sprzedaży Rodowite Karmelowe powinno pojawić się jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Po Nowym Roku ponowimy akcję, tym razem z nowym rodzajem piwa oraz innym szkłem. Warto będzie zakupić czteropak nie tylko po to, aby spróbować nowego smaku piwa, ale i kolekcjonować szklanki sygnowane marką Rodowite – zachęca koordynator całego projektu o nazwie Rodowite.­­

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]