Rodowita partnerem ŁKS

Klub

Rodowita partnerem ŁKS

15.02.2024

15.02.2024

Łódzki Klub Sportowy rozpoczął współpracę z Rodowitą, producentem najwyższej jakości wody mineralnej.

Wody mineralne sygnowane znakiem marki Rodowita, wydobywane z terenu Roztoczańskiego Parku Narodowego, słyną z wysokiej jakości składu wody, jej czystości i wyjątkowego smaku. Z tym większą radością informujemy, że firma Rodowita z Roztocza Sp. z o.o dołączyła do grona partnerów naszego klubu i jako dostawca wody mineralnej dla ŁKS-u, zaopatrzy w nią wszystkie nasze drużyny.

Rodowita od lat angażuje się w szereg lokalnych inicjatyw, w tym edukacyjnych i ekologicznych. Teraz rozpoczęła współpracę z Łódzkim Klubem Sportowym i nie tylko nazwa firmy, świetnie zresztą korespondująca z charakterem naszego klubu, jest tutaj dla nas istotna, bo jeszcze ważniejsza okazała wspomniana wcześniej najwyższa jakość wody mineralnej, w sporcie zarówno młodzieżowym, jak i tym zawodowym argument kluczowy.

Firma Rodowita z Roztocza Sp. z o.o będzie realizować swoje cele marketingowe we współpracy z ŁKS-em, wykorzystując produkty reklamowe dostępne m.in. na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla.