Aktualności

Z sąsiadem w tabeli. W sobotę rezerwy zagrają z Unią Skierniewice

7
27 / 05 / 2022

W 34. kolejce trzeciej ligi piłkarze rezerw ŁKS-u zmierzą się na własnym boisku z sąsiadem w tabeli czyli Unią Skierniewice. Początek spotkania w sobotę o godz. 11.

Przed drużyną rezerw ŁKS-u pięć ostatnich meczów sezonu. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka wygrali dwa ostatnie spotkania (4:2 z Legionovią i 2:0 z Wissą Szczuczyn), w tym roku zdobyli już 22 punkty (6 zwycięstw, 4 remisy i tylko 2 porażki) i dzięki naprawdę solidnej postawie we wiosennej części rozgrywek oddalili się od strefy spadkowej na odległość 10 punktów.

W najbliższą sobotę łodzianie mogą powiększyć tę przewagę i przy okazji do trzech przedłużyć serię zwycięstw. Tym razem ełkaesiacy zagrają o trzecioligowe punkty z sąsiadem w tabeli, czyli ósmą Unią Skierniewice (trzy oczka więcej od naszego zespołu). Drużyna ze Skierniewic z pewnością okaże się wymagającym rywalem, dość powiedzieć, że ta drużyna częściej w tym sezonie wygrywa w delegacji niż u siebie (6 domowych zwycięstw i 9 wyjazdowych wygranych).

Spotkanie rezerw ŁKS-u z Unią Skierniewice rozpocznie się w sobotę 28 maja o godz. 11 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w Łodzi.


Organizacyjnie przed meczem rezerw

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Unią Skierniewice kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 10.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.

Pozostałe informacje

  • Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu rezerw ŁKS-u z Unią Skierniewice zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.


SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny