Rezerwy poznały rywala w półfinale Okręgowego Pucharu Polski

27 / 10 / 2020

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Kolejnym rywalem ŁKS II Łódź w okręgowym Pucharze Polski będzie Sokół Aleksandrów Łódzki. Spotkanie półfinałowe zaplanowano na środę 18 listopada.

We wtorek w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie półfinałowych par Pucharu Polski okręgu łódzkiego. Lider IV ligi – ŁKS II – trafił na Sokoła Aleksandrów Łódzki, który w III rundzie tych rozgrywek wyeliminował ŁKS III Łódź (8:0), natomiast w IV rundzie – Victorię Rąbień (7:0).

Przypomnijmy, że w IV rundzie rezerwy miały zmierzyć się z GKS-em Ksawerów, ale rywale oddali mecz walkowerem, co było równoznaczne z awansem ŁKS II Łódź do kolejnego etapu tych rozgrywek.

W drugim meczu półfinałowym KS Kutno (III liga) zagra z LKS-em Różyca (wicelider łódzkiej klasy okręgowej). KS Kutno awansował do 1/2 finału okręgowego Pucharu Polski po zwycięstwie 11:1 nad Nerem Poddębice, natomiast LKS Różyca okazał się lepszy od rezerw Widzewa.

Mecz rezerw ŁKS-u z Sokołem odbędzie się prawdopodobnie w środę 18 listopada na boisku ośrodka treningowego ŁKS przy ul. Minerskiej.