Aktualności

Razem mamy w sam raz tyle, by budować piękne chwile

35
20 / 05 / 2020

Razem mamy w sam raz tyle, by… budować piękne chwile. Jest nas trzech – piłkarze, władze klubu i przede wszystkim kibice. To, że jest to siła zdolna przenosić góry przekonaliście nas wielokrotnie.

Naszą fabrykę marzeń budujemy od lat na mocnych fundamentach, ale każde pokolenie od czasu do czasu bywa wystawione na próbę. Teraz na taką próbę wystawiła nas pandemia koronawirusa. Poradzimy sobie? Z Waszym wsparciem na pewno!

Prawdziwy Lodzermensch poza wiedzą i marzeniami musi mieć dobry plan.W związku z tym zorganizowaliśmy akcję „Razem mamy w sam raz tyle…” i bardzo chcemy, żebyście i Wy w nią zainwestowali.

Dziś (tj. w środę) rozpoczęła się akcja „Karnety – Wracamy do gry” „12 zawodnik”.


Karnety

Wyjątkowe sytuacje, wymagają wyjątkowych środków, więc przygotowaliśmy specjalną formę inwestycji w klub.

Zachęcamy do zakupu pamiątkowych karnetów. W tym celu zalogujcie się na bilety.lkslodz.pl i kliknijcie w „Wracamy do gry”.

Proponujemy karnety w cenie:

  • 45 zł (dla tych, którzy posiadają stałą wejściówkę na bieżący sezon)
  • 75 zł (dla tych, którzy NIE posiadają stałej wejściówki na bieżący sezon)

Ten wyjątkowy karnet otrzymacie droga mailową, a że rzecz unikalna, będzie z pewnością oryginalną ozdobą gabinetu, biura czy mieszkania każdego prawdziwego Lodzermenscha.


12 zawodnik czyli nie myśleliście chyba, że zaczniemy bez Was

Na meczu z Górnikiem Zabrze, a i kolejnych spotkaniach na trybunie stadionu w al. Unii 2 zasiądą Wasze tekturowe „awatary”.

Jeśli chcecie w ten symboliczny sposób pojawić się na najbliższych spotkaniach zalogujcie się na bilety.lkslodz.pl, kliknijcie w „Wracamy do gry” (znajduje się po prawej stronie), następnie w opcję: „12 zawodnik”, a na końcu wybierzcie jeden z dwóch wariantów:

  • 100 zł (cena obowiązuje dla kibiców NIE posiadających karnet na sezon 2019/2020)
  • 70 zł (cena obowiązuje dla kibiców posiadających karnet na sezon 2019/2020)

Po dokonaniu płatności prześlijcie nam zdjęcie ze swoim wizerunkiem (szczegóły TUTAJ) na adres: marketing@lkslodz.pl.

Po zakończeniu akcji Wasze tekturowe podobizny oczywiście trafią do Was, ale o szczegółach ich przekazania poinformujemy później.

Wybierając opcję “12 zawodnik” Wasza podobizna nie tylko trafi na trybunę, a potem do Waszych rąk, ale i otrzymacie pamiątkowy karnet, który oczywiście można wydrukować (karnet znajdzie się w Waszym profilu w zakładce “moje bilety”).


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]