Aktualności

Nie myśleliście chyba, że zagramy bez Was?

33
19 / 05 / 2020

W sobotę 30 maja piłkarze ŁKS-u wznowią rozgrywki domowym meczem z Górnikiem Zabrze. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale liczymy na to, że symbolicznie jednak się na nim pojawicie. W jaki sposób?

Łódzki Klub Sportowy przetrwał zabór rosyjski i dwie wojny światowe, więc i pandemia koronawirusa nie robi na nim wrażenia, choć, tak jak wszyscy, odczuliśmy jej skutki.

W sobotę 30 maja wznowimy rozgrywki ligowe domowym meczem z Górnikiem Zabrze i chociaż tym razem zabraknie Was na trybunach, liczymy, że wesprzecie nas w inny sposób.
Właśnie w związku z tym przygotowaliśmy dla Was ofertę: „12 zawodnik”, która wystartuje w środę 20 maja.

O co chodzi? Na meczu z Górnikiem Zabrze, a i kolejnych spotkaniach na trybunie stadionu w al. Unii 2 zasiądą Wasze tekturowe „awatary”. Sprawa jest prosta:

  1. Logujecie się na bilety.lkslodz.pl (początek akcji w środę 20 maja)
  2. Klikacie „Wracamy do gry” (znajduje się po prawej stronie), a następnie opcję: „12 zawodnik”
  3. Wybieracie jeden z dwóch wariantów:
  • 12 zawodnik – 100 zł (cena obowiązuje dla kibiców NIE posiadających karnet na sezon 2019/2020)
  • 12 zawodnik – 70 zł  (cena obowiązuje dla kibiców posiadających karnet na sezon 2019/2020)
  1. Po dokonaniu płatności przesyłacie zdjęcie ze swoim wizerunkiem* na adres: marketing@lkslodz.pl (w tytule wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska)
  • * Zdjęcie „an face”, kadr od pasa w górę, ręce ułożone wzdłuż tułowia. Zdjęcie powinno być zrobione na jednolitym tle, postać musi być wyraźna, dobrze doświetlona, rozdzielczość minimum 10 Mpx. (3872 x 2592 pikseli)
  • Wasz „12 zawodnik” pojawi się na trybunie stadionu na meczu z Górnikiem Zabrze i wszystkich kolejnych aż do zakończenia bieżącego sezonu. Nie myśleliście chyba przecież, że zagramy bez Was.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]