Nie myśleliście chyba, że zagramy bez Was?

19 / 05 / 2020

W sobotę 30 maja piłkarze ŁKS-u wznowią rozgrywki domowym meczem z Górnikiem Zabrze. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale liczymy na to, że symbolicznie jednak się na nim pojawicie. W jaki sposób?

Łódzki Klub Sportowy przetrwał zabór rosyjski i dwie wojny światowe, więc i pandemia koronawirusa nie robi na nim wrażenia, choć, tak jak wszyscy, odczuliśmy jej skutki.

W sobotę 30 maja wznowimy rozgrywki ligowe domowym meczem z Górnikiem Zabrze i chociaż tym razem zabraknie Was na trybunach, liczymy, że wesprzecie nas w inny sposób.
Właśnie w związku z tym przygotowaliśmy dla Was ofertę: „12 zawodnik”, która wystartuje w środę 20 maja.

O co chodzi? Na meczu z Górnikiem Zabrze, a i kolejnych spotkaniach na trybunie stadionu w al. Unii 2 zasiądą Wasze tekturowe „awatary”. Sprawa jest prosta:

1. Logujecie się na bilety.lkslodz.pl (początek akcji w środę 20 maja)
  2. Klikacie „Wracamy do gry” (znajduje się po prawej stronie), a następnie opcję: „12 zawodnik”
  3. Wybieracie jeden z dwóch wariantów:
  • 12 zawodnik – 100 zł (cena obowiązuje dla kibiców NIE posiadających karnet na sezon 2019/2020)
  • 12 zawodnik – 70 zł  (cena obowiązuje dla kibiców posiadających karnet na sezon 2019/2020)
  1. Po dokonaniu płatności przesyłacie zdjęcie ze swoim wizerunkiem* na adres: marketing@lkslodz.pl (w tytule wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska)
  • * Zdjęcie „an face”, kadr od pasa w górę, ręce ułożone wzdłuż tułowia. Zdjęcie powinno być zrobione na jednolitym tle, postać musi być wyraźna, dobrze doświetlona, rozdzielczość minimum 10 Mpx. (3872 x 2592 pikseli)
  • Wasz „12 zawodnik” pojawi się na trybunie stadionu na meczu z Górnikiem Zabrze i wszystkich kolejnych aż do zakończenia bieżącego sezonu. Nie myśleliście chyba przecież, że zagramy bez Was.