Klub

Rafał Kujawa trenuje razem z ŁKS-em

02.11.2017

02.11.2017

Rafał Kujawa trenuje razem z ŁKS-em

Wychowanek łódzkiego klubu, który zdobył dla niego kilka ważnych bramek nie jest nowym zawodnikiem beniaminka drugiej ligi. Jego pobyt w Łodzi związany jest wyłącznie z chęcią odbudowania formy po kontuzji.

Związany w przeszłości z ŁKS-em Rafał Kujawa zmagał się ostatnio z problemami zdrowotnymi. Piłkarz zgłosił się w związku z tym z prośbą do naszego klubu o możliwość odbudowania formy. Oczywiście władze klubu i sztab szkoleniowy nie odmówiły mu takiej pomocy, a zatem napastnik do pełnej dyspozycji fizycznej dochodzić będzie w swoim macierzystym klubie. Piłkarz nie będzie jednak występował w drużynie.

Rafał Kujawy urodził się w 1988 roku w Łodzi i jest wychowankiem ŁKS-u, w którym występował aż do 2012 roku zarówno w ekstraklasie jak i w pierwszej lidze. Reprezentował też barwy GKS-u Katowice, Pelikana Łowicz, Termaliki, a ostatnio Stomilu Olsztyn.

fot. sport.wp.pl