Klub

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Rozwojem Katowice

30.10.2017

30.10.2017

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Rozwojem Katowice

W sobotę (4 listopada) piłkarze ŁKS-u pożegnają się z łódzką publicznością w 2017 roku. Kolejne spotkanie przy al. Unii Lubelskiej 2 odbędzie się bowiem dopiero wiosną.

Do Łodzi zawita walczący o utrzymanie w drugiej lidze Rozwój Katowice, a chociaż ełkaesiacy są faworytem (wszakże to oni walczą o awans na zaplecze ekstraklasy), emocji z pewnością nie zabraknie. Punkty tak dla jednych, jak i drugich, są na wagę złota.

Pierwszy w historii pojedynek ŁKS-u z Rozwojem Katowice obejrzy wedle prognoz komplet publiczności. Na trybunach pojawią się również zaproszone przez klub dzieci z całego województwa łódzkiego, a przed oraz w trakcie piłkarskiego święta przy al. Unii Lubelskiej 2 przewidziano także inne atrakcje dla kibiców.

Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się we wtorek. Jutro i w środę bilety będzie można nabywać przez internet. 

Stacjonarne kasy będą otwarte: