R-GOL.com partnerem akcji For The Game. Zgłoś swoją drużynę

21 / 01 / 2021

Piłka amatorska ucierpiała najmocniej podczas pandemii. Bez niej, nie ma profesjonalnej gry! Dlatego firma R-GOL.com została oficjalnym partnerem akcji #adidasFootballCollective, w której sponsor techniczny ŁKS-u zamierzać dać coś w zamian za wytrwałość i wiarę w lepsze jutro.

Radość z gry, wspólne rozmowy o futbolu i dzielenie piłkarskiej pasji z przyjaciółmi to coś, czego mogło nam ostatnio brakować. Każdy kto pokochał piłkę nożną, tęskni za graniem na 100% bez żadnych ograniczeń. Przełom roku, chyba jeszcze nigdy nie przywracał takiej nadziei na lepsze jutro.

Forma R-GOL.com wspólnie z marką adidas wierzy w szybki i bezpieczny powrót na piłkarskie boiska. W czasie pandemii ucierpiało wiele amatorskich zespołów, dlatego sponsor techniczny piłkarzy ŁKS-u zamierza pomóc i wzmocnić ducha drużyny.

W ramach akcji #adidasFootballCollective firma R-GOL.com przygotowała komplety piłkarskie dla 100 drużyn amatorskich! Możesz zgłosić swoją ekipę już dziś!

W ramach jednego kompletu do zgarnięcia jest 14 strojów piłkarskich dla zawodników z pola oraz set bramkarski specjalnie dla golkipera! Przykładowy zestaw piłkarski, przygotowany dla jednej drużyny, w ramach akcji #adidasFootballCollective znajdziecie TUTAJ.

Co należy zrobić, żeby zgarnąć taki komplet?

1. Wypełnij formularz na stronie r-gol.com
  2. Opisz ciekawie swoją drużynę i daj znać, co czyni ją wyjątkową