Bliscy kolejnego celu! Aplikacja Fortuna 1 Liga

18 / 01 / 2021

Kibice ŁKS-u mogą wspierać swój klub każdego dnia. Dzięki naszym fanom i aplikacji Fortuna 1 Liga zrealizowaliśmy już pierwszy cel. Teraz jesteśmy na finiszu kolejnego!

W Aplikacji Fortuna 1 Ligi znajdziecie m.in. aktualności, galerie, relacje live, typera, a przede wszystkim moduł finansowy, za sprawą którego podczas codziennych zakupów będziecie mogli wspierać swój klub!

Dzięki naszym kibicom zrealizowaliśmy pierwszy cel, którym był zakup drona dla Akademii ŁKS (narzędzie bardzo pomaga trenerom m.in. w analizie poczynań młodych ełkaesiaków). Teraz jesteśmy blisko zrealizowania kolejnego, czyli zakupu dwóch specjalistycznych łóżek rehabilitacyjnych sterowanych elektrycznie i służących do fizjoterapii. Na ten cel zebraliście już ponad 4800 zł, więc 81% potrzebnej sumy. Brakuje 1200 zł.

Jak dołączyć?

Każdy kibic ŁKS-u może zaangażować się w bezpośrednią pomoc swojemu klubowi, bez względu na to, czy robi zakupy w sklepach stacjonarnych, czy też za pośrednictwem internetu.

W przypadku zakupów stacjonarnych wystarczy zgłosić w aplikacji kartę płatniczą, podając jedynie jej 16-cyfrowy numer, dzięki czemu płacąc za zakupy w wybranych punktach, część sumy z dokonanej transakcji trafia na konto klubu.

W przypadku zakupów internetowych transakcja zostanie zapisana na konto klubu w momencie, kiedy kibic wejdzie do sklepu internetowego poprzez aplikację bądź stronę internetową aplikacja.1liga.org (tu nie jest potrzebne zgłoszenie karty płatniczej).

Każdy użytkownik przed rozpoczęciem zakupów otrzymuje informację, jaki procent od dokonanej transakcji w danym sklepie trafi na konto klubu. Każdy użytkownik może na swoim koncie sprawdzić ilu dokonał transakcji, na jakie kwoty i ile z tej kwoty trafiło do klubu. Podobny wgląd mają punkty partnerskie.

Lista sklepów

Wśród internetowych partnerów aplikacji znalazło się ponad 1000 sklepów. Wśród nich znajdziemy takie marki jak Adidas, AliExpress, Allegro, Avon, Booking.com, Castorama, CCC, Empik, Groupon, Leroy Merlin, Neonet, New Balance, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Sephora, SuperPharm i wiele wiele innych.

Dodajmy, że w każdym momencie użytkownicy mogą sprawdzić w aplikacji na co aktualnie klub zbiera środki, jaki jest stan zbiórki i ile dni pozostało do jej zakończenia.

Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon (wpisz „Fortuna 1 Liga”, aplikacja jest darmowa), przejdź proces rejestracji, potwierdź swój adres e-mail, wybierz klub, któremu kibicujesz, sprawdź na jaki cel zbiera pieniądze i wspieraj nas każdego dnia!

Zakupy w internecie

Zakupy stacjonarne