Aktualności

Pucharowy mecz rezerw w ŁKS TV

16
12 / 04 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Już w środę rezerwy ŁKS-u w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzą się z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki. Transmisję z tego spotkania zobaczycie w ŁKS TV.

Transmisja z sobotniego pojedynku na szczycie czwartej ligi, w którym druga drużyna łódzkiego klubu pokonała 3:0 Wartę Sieradz została ciepło przyjęta przez kibiców, więc idziemy za ciosem. Tym razem w ŁKS TV obejrzymy mecz 1/4 finału wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym ełkaesiacy zmierzą się w środę (14 kwietnia) z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Mecz ŁKS II Łódź z Lechią Tomaszów Mazowiecki zobaczycie bezpłatnie na klubowym kanale YouTube czyli w ŁKS TV. Na stanowisku komentatorskim ponownie zasiądzie Łukasz „Kura” Adamski, a transmisja rozpocznie się kwadrans przed pierwszym gwizdkiem, czyli o godz. 16.45. Sponsorem transmisji będzie forBET.

Czwartoligowe rezerwy ŁKS-u przygodę w tej edycji wojewódzkiego Pucharu Polski rozpoczęły od trzeciej rundy i wygranego 1:0 meczu z Borutą w Zgierzu. Ełkaesiacy wyeliminowali ponadto z tych rozgrywek GKS Ksawerów (walkower 3:0), a i lepsi okazali się od Sokoła Aleksandrów Łódzki (3:2).

Wszystkich kibiców ŁKS-u zachęcamy do śledzenia pojedynku naszych rezerw w ŁKS TV, a także odwiedzenia naszych stron i profili na portalach społecznościowych, gdzie po spotkaniu znajdzie się relacja i skrót meczu. Ze względu na pandemię koronawirusa i decyzje władz, wstęp na obiekt ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej jest zabroniony.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]