Aktualności

Mecz na szczycie IV ligi w ŁKS TV

10
09 / 04 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Sobotni szlagier IV ligi, w którym prowadzący w tabeli piłkarze ŁKS II Łódź zmierzą się z wiceliderem, czyli Wartą Sieradz, obejrzymy na żywo w ŁKS TV.

Lider czwartej ligi spisuje się w tym roku znakomicie, ale w sobotę podopiecznych trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera czeka najtrudniejszy egzamin, bo tego dnia na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej łodzianie rozpoczną o godz. 11 spotkanie z drugą w tabeli Wartą Sieradz.

W związku z dużym zainteresowaniem naszych kibiców sobotnim meczem drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego postanowiliśmy przeprowadzić w internecie transmisję na żywo z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się spotkania.

Mecz ŁKS II Łódź z Wartą Sieradz będzie można obejrzeć bezpłatnie na klubowym kanale YouTube czyli ŁKS TV. Na stanowisku komentatorskim zasiądzie dwóch byłych piłkarzy ŁKS-u – Łukasz „Kura” Adamski oraz Janusz Dziedzic, a transmisja rozpocznie się o godz. 10.45.

Sieradzanie tracą do ełkaesiaków tylko dwa „oczka” i podobnie jak oni od początku rundy wiosennej kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Dodatkowym smaczkiem tej rywalizacji na szczycie czwartej ligi będzie pojedynek byłego ełkaesiaka Adama Patory (w tym sezonie 17 goli dla Warty) z obrońcą Aleksandrem Ślęzakiem (16 goli). Jesienią w Sieradzu górą był ŁKS (6:3).

Wszystkich kibiców ŁKS-u zachęcamy do śledzenia pojedynku naszych rezerw na ŁKS TV, a także odwiedzenia naszych stron i profili na portalach społecznościowych, gdzie po spotkaniu znajdzie się relacja i skrót meczu. Ze względu na pandemię koronawirusa i decyzje władz, wstęp na obiekt Akademii ŁKS dla kibiców jest niestety zabroniony.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]