Aktualności

Zapowiedź meczu Pogoń Zduńska Wola – ŁKS II

3
02 / 04 / 2021

fot. Cyfrasport

Kolejny mecz piłkarze ŁKS II rozegrają w Zduńskiej Woli. Właśnie tam podopieczni Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera powalczą o punkty z Pogonią w ramach 23. kolejki rozgrywek czwartej ligi.

Jak dotąd gracze ŁKS II spisują się wiosną bardzo dobrze. W trzech w tym roku rozegranych meczach lider rozgrywek zgromadził komplet 9 punktów, jednak kapitan zespołu Aleksander Ślęzak na treningach ciągle powtarza młodszym kolegom, że to, co było nie ma już znaczenia i liczy się tylko kolejny mecz. Pogoń Zduńska Wola w ubiegły weekend nie miała tyle powód do radości co łodzianie, bowiem przegrała z Wartą Sieradz 0:2.

Sobotni rywale ełkaesiaków obecnie zajmują 11. miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem 28 punktów. W rundzie jesiennej na boisku przy ul. Krańcowej minimalnie lepsi okazali się łodzianie, którzy wygrali 1:0 po golu Artura Sójki.

W kadrze rezerw ŁKS-u wszyscy zawodnicy są zdrowi i zdolni do gry. Przed ełkaesiakami jeszcze piątkowy trening i sobotni rozruch. Początek starcia lidera IV ligi z jedenastym zespołem zaplanowany jest na sobotę na godz. 11.


Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]