Aktualności

Dzień otwarty Akademii ŁKS przełożony!

0
30 / 03 / 2021

Niestety, ze względu na obostrzenia wprowadzone przez władze państwowe Akademia ŁKS została zmuszona do przełożenia Dnia Otwartego na inny termin.

W dniu otwartym Akademii ŁKS młodzi adepci futbolu mieli poznać ośrodek piłkarski przy ul. Krańcowej oraz trenerów szkolących ich rówieśników. Na ten dzień zaplanowane były test mecze dla zawodników z roczników 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011.

Przypomnijmy, że baza szkoleniowa, w której na co dzień trenują młodzi ełkaesiacy została oddana do użytku w 2018 roku. Ośrodek przy ul. Krańcowej składa się m.in. z kilku pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, placu treningowego dla bramkarzy, jedynego z województwie łódzkim boiska pod balonem, a poza tym dobrze zaopatrzonego zaplecza w postaci m.in. wygodnych szatni i siłowni.

Niestety, ze względu na obostrzenia wprowadzone przez władze państwowe Akademia ŁKS została zmuszona do przełożenia Dnia Otwartego na inny termin. Nowy termin Dnia Otwartego zostanie podany, kiedy tylko sytuacja pandemiczna w kraju na to pozwoli.

Do zobaczenia wkrótce na Akademii ŁKS!Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]