Pucharowa środa z ŁKS III Łódź

28 / 07 / 2020

W środę piłkarze ŁKS III Łódź w ramach pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski zmierzą się z KKS-em Koluszki.

W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Radosława Pęciaka spisali się na „piątkę”, bo tyle właśnie goli beniaminek klasy A zdobył w meczu rundy wstępnej z LZS-em Justynów (do siatki trafiali Michał Niedźwiecki, Patryk Podlecki, Mateusz Saar, Jakub Mróz i Bartosz Pabin).

Dzięki temu zwycięstwu druga drużyna naszych rezerw zmierzy się w środę z przygotowującym się do rozgrywek w lidze okręgowej KKS-em Koluszki. W poprzednim sezonie najbliższy rywal ełkaesiaków w piętnastu kolejkach zdobył piętnaście punktów i zajął dwunaste miejsce w tabeli.

Środowe spotkanie w ramach pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski rozpocznie się na boisku przy ul. Minerskiej o godz. 18. Kolejną rundę tych rozgrywek zaplanowano na 26 sierpnia.