Aktualności

Pucharowa środa z ŁKS III Łódź

0
28 / 07 / 2020

W środę piłkarze ŁKS III Łódź w ramach pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski zmierzą się z KKS-em Koluszki.

W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Radosława Pęciaka spisali się na „piątkę”, bo tyle właśnie goli beniaminek klasy A zdobył w meczu rundy wstępnej z LZS-em Justynów (do siatki trafiali Michał Niedźwiecki, Patryk Podlecki, Mateusz Saar, Jakub Mróz i Bartosz Pabin).

Dzięki temu zwycięstwu druga drużyna naszych rezerw zmierzy się w środę z przygotowującym się do rozgrywek w lidze okręgowej KKS-em Koluszki. W poprzednim sezonie najbliższy rywal ełkaesiaków w piętnastu kolejkach zdobył piętnaście punktów i zajął dwunaste miejsce w tabeli.

Środowe spotkanie w ramach pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski rozpocznie się na boisku przy ul. Minerskiej o godz. 18. Kolejną rundę tych rozgrywek zaplanowano na 26 sierpnia.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]