Aktualności

Trzy treningi, rozruch i mecz z Zagłębiem Sosnowiec

9
29 / 09 / 2021

Piłkarze ŁKS-u rozpoczęli we wtorek przygotowania do meczu z Zagłębiem Sosnowiec, który zakończy serię czterech spotkań z rzędu na stadionie Króla.

W trakcie ostatnich dziewięciu dniu ełkaesiacy rozegrali trzy mecze, więc w poniedziałek dostali dzień na regenerację. Na pierwszych w tym tygodniu zajęciach piłkarze ŁKS-u spotkali się we wtorek i tego też dnia rozpoczęli przygotowania do piątkowego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec.

Przypominamy, że Pirulo i Mieszko Lorenc na razie trenują indywidualnie, Nacho Monsalve we wtorek wziął udział w normalnych zajęciach z zespołem, natomiast Piotr Janczukowicz (naderwanie mięśnia dwugłowego), Adam Marciniak (uraz mięśnia podudzia), Stipe Jurić (kontuzja przywodziciela), Jan Sobociński, Javi Moreno i Michał Trąbka (urazy kolana) pracowali wczoraj pod czujnym okiem fizjoterapeutów.

Pozostali piłkarze są zdrowi, trenują normalnie i będą do dyspozycji trenera Kibu Vicuñy na piątkowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec, które w poniedziałek bezbramkowo zremisowało z Koroną Kielce i po dziesięciu kolejkach zajmuje 15. miejsce w tabeli pierwszej ligi.

– Nie zamierzamy lekceważyć rywala, tym bardziej że w tym roku zremisowaliśmy z Zagłębiem Sosnowiec na własnym stadionie. Naszym obowiązkiem jest zdobycie w piątek kompletu punktów – powiedział Maciej Wolski po meczu z Sandecją Nowy Sącz.

W tym tygodniu łodzianie mają w planach w sumie trzy jednostki treningowe (wliczając wczorajsze zajęcia). Na piątkowe przedpołudnie sztab szkoleniowy zaplanował rozruch, natomiast tego samego dnia o godz. 20.30 na stadionie Króla rozpocznie się mecz 11. kolejki Fortuna 1 Ligi z Zagłębiem Sosnowiec.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny