Michał Kołba z nową umową i zgłoszony do rozgrywek

28 / 09 / 2021

Łódzki Klub Sportowy podpisał umowę z Michałem Kołbą. Doświadczony bramkarz został też zgłoszony do rozgrywek trzeciej ligi.

Michał Kołba latem rozpoczął zajęcia z drużyną rezerw, a teraz Łódzki Klub Sportowy podpisał z wychowankiem umowę obowiązującą do końca czerwca 2022 roku i przy okazji zgłosił zawodnika do rozgrywek trzeciej ligi, gdzie od tego sezonu występuje druga drużyna naszego klubu.

– Minione miesiące nie były dla mnie łatwe, ale bardzo dużo mnie nauczyły. Z całego serca dziękuję za wszystkie przejawy wsparcia, które do mnie docierały. Na pewno nie zmarnowałem tego czasu. Fizycznie czuję się dobrze przygotowany i bardzo chciałbym znów poczuć meczową adrenalinę – przyznaje Michał Kołba, który po dwuletniej przerwie ponownie stał się zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Przypomnijmy raz jeszcze, że Michał Kołba jest wychowankiem ŁKS-u. W jego barwach rozegrał 157 meczów. Golkiper przebył z ełkaesiakami długą drogę wiodącą od trzeciej ligi do ekstraklasy. Był numerem „1” u trenerów Marka Chojnackiego, Roberta Szwarca, Marcina Pyrdoła, Wojciecha Robaszka i Kazimierza Moskala. Obecnie trenuje w trzecioligowym zespole ŁKS II Łódź trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka, w którym za szkolenie bramkarzy odpowiada Michał Zapart.