Przygotowania do meczu z Sandecją Nowy Sącz

22 / 03 / 2021

W tygodniu poprzedzającym sobotni mecz z Sandecją Nowy Sącz piłkarze ŁKS-u mają w planach pięć jednostek treningowych.

W ubiegłym tygodniu ełkaesiacy znów poświecili sporo czasu na poprawę gry w defensywie, ale trener Ireneusz Mamrot zapewnił, że łodzianie nie zamierzają zaniedbywać także ofensywy.

– Problem leżał w kreowaniu, bo za mało stworzyliśmy sobie czystych okazji do zdobycia bramek – przyznał szkoleniowiec po zremisowanym meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Jak będzie w tym tygodniu, którego zwieńczeniem będzie sobotni mecz z Sandecją w Nowym Sączu?

W niedzielę ełkaesiacy wzięli udział w zajęciach regeneracyjnych, z kolei w poniedziałek odpoczywali. Przygotowania do meczu z Sandecją rozpoczną się we wtorek od wizyty w siłowni oraz popołudniowych zajęć na boisku. W następnych dniach drużyna ma w planie po jednym treningu dziennie, a w piątek wyruszy do Nowego Sączu, gdzie następnego dnia zamierzy się z czternastą w tabeli Fortuna 1 Ligi Sandecją.

W sobotnim spotkaniu drużynie nie pomogą Kamil Dankowski i Pirulo, którzy w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec zostali ukarani żółtymi kartkami, a że była to już czwarta taka kara, polskiego obrońcy i hiszpańskiego pomocnika tym razem zabraknie w kadrze meczowej.