Przygotowania do meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Przygotowania do meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Piłkarze ŁKS-u rozpoczną przygotowania do meczu z Zagłębiem Sosnowiec we wtorek. Na ten tydzień trener Ireneusz Mamrot wraz ze swoim sztabem zaplanował pięć jednostek treningowych.

Nowy szkoleniowiec ŁKS-u w poprzednim tygodniu skupił się na defensywie, ale i ćwiczył różne warianty rozegrania w ataku. Praca nie poszła na marne, bo łodzianie w ubiegłą sobotę pokonali 2:0 Stomil w Olsztynie i zainkasowali pierwszy w tym roku wyjazdowy komplet punktów.

Piłkarze wrócili ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego w sobotni wieczór, w niedzielę zajęli się regeneracją, a dzisiaj (tj. w poniedziałek) odpoczywają. Pierwsze zajęcia w tygodniu poprzedzającym mecz z Zagłębiem Sosnowiec sztab szkoleniowy zaplanował na wtorek. Tego dnia zawodnicy najpierw wezmą udział w ćwiczeniach siłowych, a następnie spotkają się na boisku.

W środę, czwartek i piątek ełkaesiacy mają w planie po jednym treningu dziennie, więc w tym tygodniu odbędzie się w sumie pięć jednostek treningowych. W sobotę w ramach 21. kolejki Fortuna 1 Ligi ŁKS zmierzy się na własnym boisku z ostatnim w tabeli Zagłębiem Sosnowiec.