Aktualności

Przygotowania do meczu z Podbeskidziem

19
14 / 09 / 2021

Piłkarze ŁKS-u w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z drużyną trenuje kilku rekonwalescentów.

Wyjazdowe zwycięstwo nad niepokonaną do soboty Miedzią Legnica (2:0) sprawiło wiele satysfakcji piłkarzom i sztabowi trenerskiemu, ale już dziś nasz zespół koncentruje się na kolejnym meczu czyli na zaplanowanym na sobotę starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. – ŁKS zawsze gra o zwycięstwo. Moim zdaniem presja, która na nas ciąży jest dobra. Mamy swój cel i wiemy, czego się od nas oczekuje – zapewnia trener Kibu Vicuña.

Szkoleniowiec ŁKS-u jeszcze przed meczem z Miedzią zdradził, że zajęcia z drużyną wznowili Antonio Dominguez, Maciej Dąbrowski i Ricardinho (ten ostatni pojawił się zresztą w ubiegłą sobotę na ławce rezerwowych). W poniedziałek do zespołu dołączył Mateusz Bąkowicz, z kolei Nacho Monsalve ćwiczy indywidualnie z fizjoterapeutą. Bartosz Szeliga, który w Legnicy opuścił murawę ze względu na uraz również trenuje indywidualnie (w jego przypadku sztab czeka na komplet badań).

W nowym tygodniu łodzianie mają w planach pięć jednostek treningowych (wliczając w to także te wczorajsze). Zajęcia będą się odbywały na obiektach w al. Unii 2 (jeden z treningów zostanie przeprowadzony na płycie Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla) oraz w ośrodku treningowym Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej. Sobotni mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała rozpocznie się o godz. 12.40.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]