Rusza Polsat Box Go – zmiany w dostępie do transmisji spotkań Fortuna 1 Ligi

Drużyna

Rusza Polsat Box Go – zmiany w dostępie do transmisji spotkań Fortuna 1 Ligi

01.09.2021

01.09.2021

Z dniem 1 września wystartował Polsat Box Go (polsatboxgo.pl), który zastąpił platformę IPLA. W związku z uruchomieniem nowego serwisu zmiany czekają kibiców Fortuna 1 Ligi. Transmisje ze wszystkich spotkań Fortuna 1 Ligi będą dostępne wyłącznie dla abonentów Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Sport w promocyjnej cenie 40 złotych miesięcznie.

Od początku sezonu 2021/22 pierwszoligowi kibice mieli możliwość obejrzenia meczów Fortuna 1 Ligi na platformie IPLA. Transmisje realizowane są przy wykorzystaniu wielu kamer z powtórkami i pełną oprawą graficzną, zaś komentarz meczowy zapewniają dziennikarze i eksperci telewizji Polsat Sport.

Od 1 września mecze Fortuna 1 Ligi zostały włączone przez Polsat Box Go do pakietu Polsat Box Go Sport. W ramach pakietu oferowane są transmisje z wielu wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, a także kanały sportowe Polsatu, Eleven Sports 1-4, Eurosport 1 i 2 oraz CANAL+ SPORT 3 i 4.

Promocja 40 zł miesięcznie na pakiet Polsat Box Go Sport jest czasowa, po jej zakończeniu regularna cena pakietu to 50 zł.

Zmiany dotyczące transmisji spotkań Fortuna 1 Ligi nie obejmują użytkowników platformy Polsat Box Go z zagranicy, którzy w dalszym ciągu będą mogli zakupić dostęp do pojedynczych meczów lub skorzystać z pakietu Fortuna 1 Liga Pass zapewniającego transmisje ze wszystkich rozgrywanych spotkań.

Do jakich transmisji uzyskują dostęp posiadacze pakietu Polsat Box Go Sport?

  • Fortuna 1 Liga (309 spotkań w sezonie 2021/2022) – wszystkie mecze dostępne wyłącznie w Polsat Box Go,
  • wszystkie mecze Mistrzostw Europy mężczyzn i kobiet w siatkówce,
  • kanały Polsat Sport Premium i wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA,
  • kanały Eleven Sports 1-4 m.in. z: włoską Serie A TIM, hiszpańską La Ligą Santander, francuską Ligue 1 Uber Eats czy wyścigami Formula 1,
  • kanały CANAL+ SPORT 3 i 4 z rozgrywkami polskiej PKO BP Ekstraklasy,
  • kanały: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Games,
  • kanały Eurosport 1 i 2,
  • kanały Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon,
  • wybrane rozgrywki i mecze w jakości 4K, m.in. Ligi Mistrzów UEFA.

Jak korzystać z Polsat Box Go?

Polsat Box Go będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz na dekoderach, a aplikację można pobrać z:

Abonenci platformy Polsat Box (czyli wcześniej Cyfrowego Polsatu) w ramach posiadanych pakietów telewizyjnych będą mieli dostęp do swoich ofert w katalogach w Polsat Box Go bez dodatkowych opłat.

Polsat Box Go dla dotychczasowych użytkowników IPLI i Cyfrowego Polsatu GO (CP GO)

Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w IPLI i CP GO będą mieli je nadal dostępne w ramach Polsat Box Go. Dane do logowania z zastąpionych serwisów (IPLI i CP GO) – zarówno login, jak i hasło – pozostaną bez zmian.

Użytkownicy Ipli powinni pobrać nową aplikację Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat GO (CP GO) zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go.