Przygotowania do meczu z Odrą Opole

02.11.2021

W najbliższy piątek piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Odrą w Opolu, więc przygotowania do tego spotkania rozpoczęli już w poniedziałkowy wieczór.

Osiem ostatnich spotkań (sześć ligowych i dwa w Fortuna Pucharze Polski) ełkaesiacy rozegrali w Łodzi. Zaplanowane w ramach 16. kolejki Fortuna 1 Ligi starcie z Odrą w Opolu będzie więc pierwszym pojedynkiem „Rycerzy Wiosny” rozegranym poza Łodzią od 11 września i wygranego tamtego dnia 2:0 meczu z Miedzią w Legnicy.

Spotkanie z Odrą Opole już w najbliższą piątek, więc i tym razem ełkaesiacy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy odpoczynek. Przygotowania do tego spotkania łodzianie rozpoczęli już w poniedziałek od wieczornych zajęć na boisku. Podopieczni trenera Kibu Vicuñy we wtorek, środę i czwartek mają w planach po jednej jednostce treningowej dziennie, a tego ostatniego dnia po południu wyruszą do Opola. Piątkowe spotkanie z Odrą rozpocznie się o godz. 18.

W sobotę w kadrze meczowej na spotkanie z Górnikiem Polkowice zabrakło m.in. Macieja Dąbrowskiego (nabawił się urazu na treningu), Nacho Monsalve (trenuje indywidualnie) i Jakuba Tosika (za kilka dni wróci do zajęć). W tym tygodniu treningi z drużyną wznowi Marek Kozioł, a za kilka dni wrócić powinien także Michał Trąbka. Piotr Janczukowicz pracuje pod okiem fizjoterapeutów, natomiast Adam Marciniak trenuje indywidualnie. Maksymilian Rozwandowicz wczoraj przeszedł badania i wkrótce okaże się, czy może uczestniczyć w treningach.